matti91
matti91
  22 grudnia 2008 (pierwszy post)

Witam :D

Mam pytanko, a mianowicie też tak macie, że gdy zaczyna się nowy rok szkolny lub drugi semestr to obiecujecie sobie, że będziecie się uczyć ? :P A później tak jakoś wychodzi, że znowu się odechciewa xD

:skok:

..

Wesooołych Świąąąąt ! :D

xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  22 grudnia 2008
jak sobie obiecywałam - to zawsze mi to nie wychodziło ;d
przez 3 lata w gimnazjum - wstyd się przyznać ;d - nie zaglądnęłam do książek. a obiecywałam sobie,ze się wezmę do nauki.
teraz w LO nic sobie nie obiecywałam i jakoś idzie ta nauka. :mrgreen:
kiuj
kiuj
  22 grudnia 2008
matti91
matti91: Mam pytanko, a mianowicie też tak macie, że gdy zaczyna się nowy rok szkolny lub drugi semestr to obiecujecie sobie, że będziecie się uczyć ? :P A później tak jakoś wychodzi, że znowu się odechciewa

nie obiecuje sobie nic :))
często się odechciewa :)
baskas4
baskas4
  22 grudnia 2008

a obiecałam sobie w drugim semestrze.
Mam nadzieje, że się zmobilizuję ;d

Paulinessa16
Paulinessa16
  22 grudnia 2008
matti91
matti91: Mam pytanko, a mianowicie też tak macie, że gdy zaczyna się nowy rok szkolny lub drugi semestr to obiecujecie sobie, że będziecie się uczyć ? :P A później tak jakoś wychodzi, że znowu się odechciewa xD


tak......
PiJay666
PiJay666
  22 grudnia 2008
matti91
matti91: Witam :D

siemka :ziober2:

matti91
matti91: Mam pytanko, a mianowicie też tak macie, że gdy zaczyna się nowy rok szkolny lub drugi semestr to obiecujecie sobie, że będziecie się uczyć ? :P A później tak jakoś wychodzi, że znowu się odechciewa xD


niestety przerabialam to mnostwo razy:d ale i tak za kazdym razem mysle ze mi sie uda, hehe :d

matti91
matti91: Wesooołych Świąąąąt ! :D

dzieki i nawzajem :d :zakochany: :d

Ave!
justisssia
justisssia
  22 grudnia 2008
Dorqa
Dorqa: Szpieg Fotki xD

Chyba konfident. :ninja:

matti91
matti91: Mam pytanko, a mianowicie też tak macie, że gdy zaczyna się nowy rok szkolny lub drugi semestr to obiecujecie sobie, że będziecie się uczyć ? :P A później tak jakoś wychodzi, że znowu się odechciewa xD

Ja tak nie miałam, nie obiecuje sobie nie wiadomo czego
thomas893
thomas893
  22 grudnia 2008
matti91
matti91: Mam pytanko, a mianowicie też tak macie, że gdy zaczyna się nowy rok szkolny lub drugi semestr to obiecujecie sobie, że będziecie się uczyć ? :P A później tak jakoś wychodzi, że znowu się odechciewa xD

zdarzało się...

:ziew:

matti91
matti91: Wesooołych Świąąąąt ! :D

smacznego jajka
bwg
bwg
  22 grudnia 2008
matti91
matti91: Mam pytanko, a mianowicie też tak macie, że gdy zaczyna się nowy rok szkolny lub drugi semestr to obiecujecie sobie, że będziecie się uczyć ? :P A później tak jakoś wychodzi, że znowu się odechciewa xD

:tak: :and:
kasia5777
kasia5777
  22 grudnia 2008
matti91
matti91: Mam pytanko, a mianowicie też tak macie, że gdy zaczyna się nowy rok szkolny lub drugi semestr to obiecujecie sobie, że będziecie się uczyć ? :P A później tak jakoś wychodzi, że znowu się odechciewa xD

peewnie, zdarza sie;D :ziober2:
Sylwisiak
Sylwisiak
  22 grudnia 2008

fakt :P bywa tak. ja to zawsZe mam takie szczytne poStanowienia nauki.. a potam... hmyy.. różnie. .

ona268
ona268
  22 grudnia 2008

Często tak miałam :and:
A potem średnia 4.0 max. :and:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  22 grudnia 2008
matti91
matti91: Mam pytanko, a mianowicie też tak macie, że gdy zaczyna się nowy rok szkolny lub drugi semestr to obiecujecie sobie, że będziecie się uczyć ? :P A później tak jakoś wychodzi, że znowu się odechciewa xD

w sumie ucząc się skupiałem się głownie na "początku"
bo jak mawia stare porzekadło "jak zaczniesz rok..tak będziesz do końca " czy jakoś :ninja:
...Ignorance is bliss...
baskas4
baskas4
  22 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: A potem średnia 4.0 max.

gdybym miała taką teraz, byłabym szczęśliwa.
MalinowaXMambaxD
MalinowaXMambaxD
  22 grudnia 2008
matti91
matti91: Witam :D

Siema

matti91
matti91: Mam pytanko, a mianowicie też tak macie, że gdy zaczyna się nowy rok szkolny lub drugi semestr to obiecujecie sobie, że będziecie się uczyć ? :P A później tak jakoś wychodzi, że znowu się odechciewa xD

Zawsze tak jest tylko potem jest odwrotnie...No może ja początku przez tydzień siedzę i się uczę a potem już o tym zapominam i przypominam sobie na koniec roku...
Maaaartaa
Maaaartaa
  22 grudnia 2008

przeważnie tak mam :mrgreen: :and:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.