matti91
matti91
  22 grudnia 2008 (pierwszy post)

Witam :D

Mam pytanko, a mianowicie też tak macie, że gdy zaczyna się nowy rok szkolny lub drugi semestr to obiecujecie sobie, że będziecie się uczyć ? :P A później tak jakoś wychodzi, że znowu się odechciewa xD

:skok:

..

Wesooołych Świąąąąt ! :D

pearl188
pearl188
  22 grudnia 2008
matti91
matti91: Mam pytanko, a mianowicie też tak macie, że gdy zaczyna się nowy rok szkolny lub drugi semestr to obiecujecie sobie, że będziecie się uczyć ? :P A później tak jakoś wychodzi, że znowu się odechciewa xD

oj wiele razy tak miałam :ziober2: :D
xXxKamilaxXx19
xXxKamilaxXx19
  22 grudnia 2008
matti91
matti91: Mam pytanko, a mianowicie też tak macie, że gdy zaczyna się nowy rok szkolny lub drugi semestr to obiecujecie sobie, że będziecie się uczyć ? :P A później tak jakoś wychodzi, że znowu się odechciewa xD

Raczej mi sie to nie zdazalo ;p nigdy nie obiecuje czegos co nie zrobie :and:
matti91
matti91
  22 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Raczej mi sie to nie zdazalo ;p nigdy nie obiecuje czegos co nie zrobie


No właśnie początkowy zamysł jest, że będę hardo się uczył :D
taro
taro
  22 grudnia 2008

to się nazywa prokrastynacja :D

TeTaim
Posty: 389 (po ~61 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
TeTaim
  22 grudnia 2008
matti91
matti91: gdy zaczyna się nowy rok szkolny lub drugi semestr to obiecujecie sobie, że będziecie się uczyć ?

co roku tak mam i nic z tego nie wychodzi :ziober2:
Liquified
Liquified
  22 grudnia 2008
matti91
matti91: A później tak jakoś wychodzi, że znowu się odechciewa xD

Brak motywacji.
Niepodobne do mnie.
Paulinka4xD
Paulinka4xD
  22 grudnia 2008
matti91
matti91: Mam pytanko, a mianowicie też tak macie, że gdy zaczyna się nowy rok szkolny lub drugi semestr to obiecujecie sobie, że będziecie się uczyć ? :P A później tak jakoś wychodzi, że znowu się odechciewa xD


już nie bo wiem czym to się kończy :zonk:
Lukasz_
Lukasz_
  22 grudnia 2008

Oj.. ile razy tak miałem:mrgreen:

Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  22 grudnia 2008

tjaaa, też to mam. Co roku.:P i co roku, coraz gorzej.. :ziew:

Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
ShinyStern
ShinyStern
  22 grudnia 2008
matti91
matti91: Wesooołych Świąąąąt ! :D

nie lubie swiat:D
ale dzieki i nawzajem:))
Madziunia
Madziunia
  22 grudnia 2008
matti91
matti91: Mam pytanko, a mianowicie też tak macie, że gdy zaczyna się nowy rok szkolny lub drugi semestr to obiecujecie sobie, że będziecie się uczyć ?

Bardzo często. Robie to prawie co tydzień. ;D
W piątek mówię sobie: Od poniedziałku zaczynam się uczyć! A i tak nic z tego nie wychodzi. ;D

matti91
matti91: Wesooołych Świąąąąt ! :D

Dziękuję, nawzajem. :)
Hope
Hope
  22 grudnia 2008
matti91
matti91: Mam pytanko, a mianowicie też tak macie, że gdy zaczyna się nowy rok szkolny lub drugi semestr to obiecujecie sobie, że będziecie się uczyć ? :P A później tak jakoś wychodzi, że znowu się odechciewa xD

no niestety :ziober2: .

matti91
matti91: Wesooołych Świąąąąt ! :D

wzajemnie .
Dorqa
Dorqa
  22 grudnia 2008
matti91
matti91: Witam :DMam pytanko, a mianowicie też tak macie, że gdy zaczyna się nowy rok szkolny lub drugi semestr to obiecujecie sobie, że będziecie się uczyć ? :P A później tak jakoś wychodzi, że znowu się odechciewa xD..Wesooołych Świąąąąt ! :D


Wyjątkowo nie
przez tym egzaminem sie jakos wyluzowalam i nie chce mi sie nic ku xD
swistaaak69
Posty: 267 (po ~106 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
swistaaak69
  22 grudnia 2008
matti91
matti91: Mam pytanko, a mianowicie też tak macie, że gdy zaczyna się nowy rok szkolny lub drugi semestr to obiecujecie sobie, że będziecie się uczyć ? :P A później tak jakoś wychodzi, że znowu się odechciewa xD

Nie ma takiej opcji, motywacja zawsze jest do nauki ;] szczególnie, że każdy przedmiot lubię.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.