Sylwan01
Posty: 21010 (po ~81 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 5
Sylwan01
  17 grudnia 2008 (pierwszy post)

Studia: jeżeli chodzi o grafikę komputerową:woot:
Moim zdaniem ta dziedzina kuleje jeśli chodzi o polską oświatę, czyż nie mam racji?
na pewno jest kilka uczelni które oferują specjalizację grafiki ale to szajs moim zdaniem
Tam zagadnienia graficzne (praktyczne) w grafice są raptem liźnięte

Czy nie lepiej więc poświęcić się i samodzielnie krztałcić w tej dziedzinie i z ludźmi którzy mają jakieś doświadczenie w tym fachu?:woot:

darius & finlay - destination (michael mind remix)
play & win - slow motion
:nutki: :zakochany:
pearl188
pearl188
  17 grudnia 2008
Sylwan01
Sylwan01: Czy nie lepiej więc poświęcić się i samodzielnie krztałcić w tej dziedzinie i z ludźmi którzy mają jakieś doświadczenie w tym fachu?


Może i lepiej . Przez 4 lata zajmowałam się grafiką komputerową , obróbkami itp.itd. i nieżle mi to wychodzi :mrgreen:
taro
taro
  17 grudnia 2008

Jest chyba w Warszawie jakaś prywatna szkoła, która ma grafikę. Jednak tak jak mówisz, na pewno nauczenie pozostawia wiele do życzenia.
Poza tym tak jest w większości uczelni. Ja jako student uczelni technicznej doskonale widzę, jakich rzeczy się uczę i co jest potrzebne, a co w ogóle się w przyszłości nie przyda. W każdym razie wszystko Ciebie kształtuje i rozwija. Tak to jest z kierunkami komputerowymi / pokrewnymi / technicznymi - trzeba też włożyć odrobinę "siebie", a nie liczyć, że wszystkiego Ciebie nauczą tak jak w liceum, czy w gimnazjum. :-)

Taka moja opinia.
Pozdrawiam.

tigrainee
tigrainee
  19 grudnia 2008

u nas w kielcach mamy stusia graficzne (i komputerowe i warsztatowe).
z tymze moim zdaniem warsztatowe na lepszym poziomie...

tigrainee
tigrainee
  19 grudnia 2008

studia* /sorry za pomylke w poprzednim/ :)

raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  19 grudnia 2008
Sylwan01
Sylwan01: Czy nie lepiej więc poświęcić się i samodzielnie krztałcić w tej dziedzinie i z ludźmi którzy mają jakieś doświadczenie w tym fachu?

zacznijmy od tego że grafik komputerowy to już starość i nie ma szans na pracę tak jak informatyk, może się co najwyżej ,,cmoknąć'' po prostu na te dwa zawody trzeba umieć o wiele więcej niż się przypuszcza...ponad to graficy i informatycy już przepełnili rynek pracowniczy o i tyle...
odlot
odlot
  21 grudnia 2008
Sylwan01
Sylwan01: Czy nie lepiej więc poświęcić się i samodzielnie krztałcić w tej dziedzinie i z ludźmi którzy mają jakieś doświadczenie w tym fachu?

nie lepiej.... później nie masz wykształcenia chłopie..
psychomaterionetaa
psychomaterionetaa
  21 grudnia 2008
Sylwan01
Sylwan01: Czy nie lepiej więc poświęcić się i samodzielnie krztałcić w tej dziedzinie i z ludźmi którzy mają jakieś doświadczenie w tym fachu?

nie mam zielonego pojęcia . :nielapie: .
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.