Xxkisskiss91xX
Posty: 1 (po ~112 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Xxkisskiss91xX
  17 grudnia 2008 (pierwszy post)

Boże jak ja nie nawidze swojej lekcji historii gosc sie na mnie uwział niedaje mi spokoju... kto cos poradzi??

mouse2811
mouse2811
  17 grudnia 2008
Xxkisskiss91xX
Xxkisskiss91xX: Boże jak ja nie nawidze swojej lekcji historii gosc sie na mnie uwział niedaje mi spokoju... kto cos poradzi??

Uwziął? :woot: Pyta Cię często czy co?
Jedynym chyba z rozwiązań to nauka ^^ Widocznie chce abyś się więcej uczyła..
ona268
ona268
  17 grudnia 2008
Xxkisskiss91xX
Xxkisskiss91xX: Boże jak ja nie nawidze swojej lekcji historii gosc sie na mnie uwział niedaje mi spokoju... kto cos poradzi??

Porozmawiaj z nim. :tak:
Jeśli Cię pyta na każdej lekcji, bądź przygotowana.
W końcu przyczepi się do kogoś innego. :mrgreen:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  17 grudnia 2008
Xxkisskiss91xX
Xxkisskiss91xX: gosc sie na mnie uwział

to powiedz nauczycielowi że gość na lekcji Cię nęka :tak:

Xxkisskiss91xX
Xxkisskiss91xX: niedaje mi spokoju

a w czym Ci przeszkadza ?

Xxkisskiss91xX
Xxkisskiss91xX: kto cos poradzi

juz do niego dzwonie
...Ignorance is bliss...
denatka
denatka
  17 grudnia 2008

Pomyśl o swoim zachowaniu i stosunku do przedmiotu.
Nic nie dzieje się bez przyczyny.

rige
rige
  17 grudnia 2008
Xxkisskiss91xX
Xxkisskiss91xX: Boże jak ja nie nawidze swojej lekcji historii gosc sie na mnie uwział niedaje mi spokoju... kto cos poradzi??

Zacznijmy od tego. Jak byś była nauczycielem to byś zrozumiała że żaden nauczyciel, nawet najbardziej wredny nie uweźmie się na ucznia. Co to uczniowie nazywają \\\"uwzięciem się przez nauczyciela\\\" może być po prostu tym że nauczyciel widzi że masz złą sytuację w ocenach i chce Ci dać szansę poprawienia jej, albo lekceważysz go, rozmawiasz na lekcjach, przychodzisz nieprzygotowana, nie obchodzą Cię jego zajęcia itp. Nauczyciel ten na pewno nie uczy tylko twojej klasy, a więcej (myślę że przynajmniej 6) i na pewno nie uweźmie się na jednego Kowalskiego żeby odreagować sobie. Jak by miał to robić to uwziął by się na całą klasę.
Mówią że uczeń też człowiek... A co z nauczycielami? To też ludzie, za marne grosze chcą was wykształcić na normalnych ludzi! Więc więcej szacunku!!
user
user
  17 grudnia 2008

Naucz się i dostań dobrą ocenę.
Na przyszłość takie pytania na Hyde.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.