oxUnrepeatablExo
oxUnrepeatablExo
  15 grudnia 2008 (pierwszy post)

Potrzebuję dużo informacji o izotopach (mam zrobić prezentację multimedialną). Pomóżcie mi, proszę... Praca ma być gotowa na po świętach. Może ktoś z was robił taką prezentację?

robcio117
robcio117
  15 grudnia 2008

wchodzisz w google, wpisujesz izotopy, kopiuj, wklej xD

Bulbuska
Bulbuska
  15 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Potrzebuję dużo informacji o izotopach (mam zrobić prezentację multimedialną). Pomóżcie mi, proszę... Praca ma być gotowa na po świętach. Może ktoś z was robił taką prezentację?


Wujek google zawsze pomoże, poszukaj jakiś modeli izotopów też, prezentacja będzie ciekawsza.
Fieska
Fieska
  15 grudnia 2008

Power Point trochę informacji na temat Izotopów i prezentacja gotowa.

oxUnrepeatablExo
oxUnrepeatablExo
  15 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte:

Łatwo wam powiedzieć(napisać:P) Też mi się wydawało, że.. a co to taka prezentacja, a tu jednak brak pomysłów :woot:
Bulbuska
Bulbuska
  15 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Łatwo wam powiedzieć(napisać:P) Też mi się wydawało, że.. a co to taka prezentacja, a tu jednak brak pomysłów


Swego czasu robiłam masę takich prezentacji, uwierz, że tu nie potrzeba ani specjalnie pomysłu czy koncepcji jakiejkolwiek. Włączasz PowerPoint... ustawiasz tło, tytuły kolejnych slajdów, trochę tekstu, trochę obrazków, najlepiej jakbyś mówiła coś innego niż będziesz miała zapisane na slajdach i już. Dużo nie trzeba, jedynie trochę czasu by to wszystko ustawić.

Pozdrawiam i powodzenia.
KamiQa
KamiQa
  15 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Może ktoś z was robił taką prezentację?

nie łudź się że ktoś to zrobi za ciebie -.-
nikt ci nie poda gotowca..

Konto usunięte
Konto usunięte: a co to taka prezentacja, a tu jednak brak pomysłów

jak tobie teraz brak pomsyłów.. to co będzie dalej, np na studiach ..
moj facet poszedł na matematykę a musi robic prezentacje o napewdach hydraulicznych ..

o izotopach masz mase informacji. w necie, w książce, w bibioltece.
wystarczy chcieć.

nie cierpie takich leni -.-
denatka
denatka
  15 grudnia 2008

Pierw wyjaśnisz ogólne pojęcie izotopów, następnie wymien ich kilka [ tych najpopularniejszych], reakcje charakterystyczne na izotopów, zastosowania...
:>

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.