MaDziaaa7953
MaDziaaa7953
  12 grudnia 2008 (pierwszy post)

Musze napisać o sylwestrze lub o innym święcie odbywającym sie co rok w naszym kraju.Pomożecie?:P Tylko tak z tłumaczeniem jeszcze zebym kumała o co w tym chodzi.

elincia111
Posty: 10 (po ~39 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
elincia111
  12 grudnia 2008

Jejku ja anglika nie umiem... :/

ona268
ona268
  12 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko tak z tłumaczeniem jeszcze

:zonk:

No chyba Cię pogięło. :zonk:
Napisz, my sprawdzimy.
A nie kuwa będziemy za Ciebie pracę domową odrabiać. :zonk:
MaDziaaa7953
MaDziaaa7953
  12 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: No chyba Cię pogięło. Napisz, my sprawdzimy. A nie kuwa będziemy za Ciebie pracę domową odrabiać.


widzia;lam juz tu przypadki ze lduzie pomagali w ten sposob a Tobie jak cos gowniaro nie pasuje to nie pisz ;] Nie oczekuje ze ktos bedzie za mnie prace domowe odrabiał,po prostu oczekuje ze ktos poda strone albo inna rzecz na ktorej bede mgla cos takiego znaleźć.
kundziorka86
Posty: 8675 (po ~152 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 30
kundziorka86
  12 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: widzia;lam juz tu przypadki ze lduzie pomagali w ten sposob a Tobie jak cos gowniaro nie pasuje to nie pisz ;] Nie oczekuje ze ktos bedzie za mnie prace domowe odrabiał,po prostu oczekuje ze ktos poda strone albo inna rzecz na ktorej bede mgla cos takiego znaleźć.

jeden uj czy my ci ta prace domowa napiszemy czy ty ja sobie z internetu zerżniesz, lubisz iść na łatwiznę? ciekawe czy na maturze też poprosisz żeby to ktoś za ciebie napisał?
radze więcej siedzieć nad książkami niż na fotce.
BU! :**
agoosiaaaaa
agoosiaaaaa
  12 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Musze napisać o sylwestrze lub o innym święcie odbywającym sie co rok w naszym kraju.Pomożecie?:P Tylko tak z tłumaczeniem jeszcze zebym kumała o co w tym chodzi.

napisz to pierwsze po polsku i sprobuj tlumaczyc ze slownikiem, potem zamiesc to tutaj to ci poprawie bledy.
patri001
patri001
  12 grudnia 2008

Boże Narodzenie ?;)

ona268
ona268
  12 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: gowniaro

wyrażaj się. :tak:
Zresztą ... Ty za to jesteś nieinteligentnym BABSKIEM (skoro mnie nazywasz gówniarą, to pewnie masz dobrze po 40 :zonk:)
Konto usunięte
Konto usunięte: widzia;lam juz tu przypadki ze lduzie pomagali w ten sposob a Tobie jak cos gowniaro nie pasuje to nie pisz ;] Nie oczekuje ze ktos bedzie za mnie prace domowe odrabiał,po prostu oczekuje ze ktos poda strone albo inna rzecz na ktorej bede mgla cos takiego znaleźć.

Po pierwsze to nie jest pomoc, to jest odrobienie pracy domowej. :zonk:
Po drugie NIE napisałaś, że prosisz o stronę czy coś, tylko o odrobienie. I to Twoje życzenie ;
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko tak z tłumaczeniem jeszcze

to myślałam, że mnie coś trafi.

Regulamin się kłania.
:bye:
Natalusia1691
Natalusia1691
  12 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Pomożecie?:P Tylko tak z tłumaczeniem jeszcze zebym kumała o co w tym chodzi.


Pomoc mogę, ale całej roboty za Ciebie nieuku nie odwale, :nie:
Groserowa
Groserowa
  12 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Musze napisać o sylwestrze lub o innym święcie odbywającym sie co rok w naszym kraju.Pomożecie?:P Tylko tak z tłumaczeniem jeszcze zebym kumała o co w tym chodzi.

przeczytaj regulamin tego działu!
nie mamy robić go za Ciebie, tylko ewentualnie pomóc.

Konto usunięte
Konto usunięte: widzia;lam juz tu przypadki ze lduzie pomagali w ten sposob a Tobie jak cos gowniaro nie pasuje to nie pisz ;] Nie oczekuje ze ktos bedzie za mnie prace domowe odrabiał,po prostu oczekuje ze ktos poda strone albo inna rzecz na ktorej bede mgla cos takiego znaleźć.

do tego wykorzystaj swój miniaturowy rozum. Że Ty widziałaś, to już tylko Twoja sprawa. Ucz się, na maturze nikt za Ciebie nic nie zrobi...
OgnistyPocalunek
OgnistyPocalunek
  12 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Musze napisać o sylwestrze lub o innym święcie odbywającym sie co rok w naszym kraju.Pomożecie?:P Tylko tak z tłumaczeniem jeszcze zebym kumała o co w tym chodzi.

wpoisz w google: tlumacz angielsko polski tak masz strone translate.pl chyba jakos tak tam wklejasz tekst po polsku i ci tlumaczy:)
Natalusia1691
Natalusia1691
  12 grudnia 2008

Translatica.pl jest dobra :tak:

Paulinessa16
Paulinessa16
  12 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: No chyba Cię pogięło. Napisz, my sprawdzimy. A nie kuwa będziemy za Ciebie pracę domową odrabiać.


Popieram, bez przesady, to juz niech sobie lepiej cos sciagnie z neta i o.
DominisssQa93
DominisssQa93
  13 grudnia 2008
elincia111
elincia111: Jejku ja anglika nie umiem... :/

ja niestety też nie

kundziorka86
kundziorka86: eden uj czy my ci ta prace domowa napiszemy czy ty ja sobie z internetu zerżniesz, lubisz iść na łatwiznę? ciekawe czy na maturze też poprosisz żeby to ktoś za ciebie napisał? radze więcej siedzieć nad książkami niż na fotce.


ale to jej sprawa, co robi i jak jej pójdzie na maturze ;D
fenacious
fenacious
  13 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Musze napisać o sylwestrze lub o innym święcie odbywającym sie co rok w naszym kraju.Pomożecie?

więc napisz. my ewentualnie sprawdzimy. :and:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.