DJARTHUR
DJARTHUR
  10 grudnia 2008 (pierwszy post)
Od wielu ludzi słyszałam, że iść do zawodówki to siara, że tam idą same tępaki. Jakie wy macie zdanie na ten temat? Czy ludzie z liceum powinni uważać się za lepszych?
lulumk
lulumk
  10 grudnia 2008

Z całą pewnością trudniej się dostać do liceum niż do zawodówki (i nie wciskać mi kitów, że nie wiem co mówię - w tym temacie jestem na bieżąco).
Lepsi? Nie wiem, nie mi oceniać.
Zawodówka jest na końcu "szczebelka":
liceum
technikum
zawodówka
:woot:

Wstyd - nie mój interes co ktoś wybrał, jeśli dla niego to wstyd - niech się wstydzi, gdyby się lepiej uczył i chciał pójść do innej szkoły średniej - poszedłby. Nie do mnie pretensje :)

ChceCzarnaRoze
ChceCzarnaRoze
  10 grudnia 2008

Zawodowka to nie wstyd, koncza to szkole niektorzy lepiej maja niz kujony z ogolniakow;)

XxLoveMeSweetiexX
XxLoveMeSweetiexX
  10 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Od wielu ludzi słyszałam, że iść do zawodówki to siara, że tam idą same tępaki. Jakie wy macie zdanie na ten temat? Czy ludzie z liceum powinni uważać się za lepszych?

zgadzam się z tymi ludźmi,którzy tak mówią.
XxXCrazYBoy9XxX
XxXCrazYBoy9XxX
  10 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: że iść do zawodówki to siara, że tam idą same tępaki.

nie, nie wstyd ;)
foccowme
foccowme
  10 grudnia 2008

ja zrobiłam licencjat z administracji, mój chłopak skończył zawodówke i nie wydaje mi sie,żeby w jakimkolwiek stopniu był gorszy ode mnie

a kase na zycie mamy dokładnie taka sama , także jak dla mnie to zaden wstyd, jeden ma głowe do nauki, inny nie i tyle

nie widze sensu by ktos komu nauka sprawia trudność męczył sie w liceum i pewnie go nie skonczył , jesli może zdobyc zawód, pójśc do pracy, a zaocznie nauke moze zaczać zawsze

IMAGINATION0093
IMAGINATION0093
  10 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Od wielu ludzi słyszałam, że iść do zawodówki to siara, że tam idą same tępaki. Jakie wy macie zdanie na ten temat?


hm.. ja sama chyba ide do zawodowki buhehhe i wcale sie nie wtydze :lol2: :lol2:
ciekawe czego?! szkoła jak szkoła.. przynajmniej jest jakaś ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ludzie z liceum powinni uważać się za lepszych?


nie !.
thomas893
thomas893
  10 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie wy macie zdanie na ten temat?

nie ma się czego wstydzić... szczególnie, że nierzadko spece po zawodówce zarabiają więcej niż co niektórzy po studiach ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ludzie z liceum powinni uważać się za lepszych?

do liceum samo cwaniactwo chodzi :jezyk:
baskas4
baskas4
  10 grudnia 2008

moja szkoła jest zespołem technikum, zawodówek i liceów profilowanych.
większość (podkreslam większość, nie mylić z pojęciem: "wszyscy") którzy chodzą do zawodówki to ci którzy maja w dupie szkołę i chodzą tam, by albo uniknąć wojska, albo po prostu "na odpiedol"
dziewczyny z zawodówki mozna łatwo poznać poi zachowaniu i wyglądzie- niestety.

Nie mówię, ze wszędzie tak jest. Oceniam na podstawie mojej szkoły.
Są jednak ludzie, którzy po zawodówce zarabiają większe kokosy od tych po studiach. I szczerze gratuluje im tego.

thomas893
thomas893
  10 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: moja szkoła jest zespołem technikum, zawodówek i liceów profilowanych.

chodzisz do mojej szkoły :woot: :P

Konto usunięte
Konto usunięte: większość (podkreslam większość, nie mylić z pojęciem: "wszyscy") którzy chodzą do zawodówki to ci którzy maja w dupie szkołę i chodzą tam, by albo uniknąć wojska, albo po prostu "na odpiedol"

wszystko zależy od indywidualnego podejścia ucznia.. jeśli będzie chciał się uczyć itd. to nie można go wyśmiewać za to, że skończył zawodówkę, a nie inną szkołe
baskas4
baskas4
  10 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: chodzisz do mojej szkoły :P

jasne. :p codzienie dojezdżam do Ostrowa ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: wszystko zależy od indywidualnego podejścia ucznia.. jeśli będzie chciał się uczyć itd. to nie można go wyśmiewać za to, że skończył zawodówkę, a nie inną szkołe

ja to wiem. Tacy ludzie to skarb dla Polski, bo wtedy to świetni fachowcy.
Niestety większość z mojej szkoły to nieroby, które chcą zarobić a się nie narobić
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  10 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ludzie z liceum powinni uważać się za lepszych?

nie ma czegoś takiego jak "lepiej"

nikt nie jest lepszy tym samym nikt nie jest gorszy

:ninja:

o tak mi sie "cytneło"

Konto usunięte
Konto usunięte: Od wielu ludzi słyszałam, że iść do zawodówki to siara, że tam idą same tępaki.

Ludzie sa ograniczeni :tak:
zawodówka - LO - Technikum to śa różne poziomy nauczania
oczywiste jest że nie każdego "stać" na to by iść do danej szkoły
jednak czy można nazwać "głupkiem" kogoś kto idzie do zawki i ma po niej zawód - pracę a osobę która idzie do LO i ma tylko papierek
...Ignorance is bliss...
thomas893
thomas893
  10 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: jasne. :p codzienie dojezdżam do Ostrowa ;p

no tak mi się wydawało, że Cię dzisiaj widziałem :P

Konto usunięte
Konto usunięte: ja to wiem. Tacy ludzie to skarb dla Polski, bo wtedy to świetni fachowcy.

...i wyjeżdżają za granicę, bo lepiej płacą

Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety większość z mojej szkoły to nieroby, które chcą zarobić a się nie narobić

ale chyba w gruncie rzeczy każdy by tak chciał xD
lulumk
lulumk
  10 grudnia 2008
RexMundi
RexMundi: osobę która idzie do LO i ma tylko papierek

Osoba, która idzie do liceum raczej powinna być ukierunkowana, zdecydowana, że dalej chce iść na studia, mieć przynjamniej jakieś plany, chęci i zdolności*.
*zdolności dlatego, że realizuje się program niegdyś czteroletni w trzy lata (właściwie dwa i pół) + przedmioty rozszerzone a w trzeciej klasie odchodzą przedmioty których się nie zdaje na maturze (w niektórych liceach)
baskas4
baskas4
  10 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ale chyba w gruncie rzeczy każdy by tak chciał xD

ja mam jakich chory pociąg do nauk humanistycznych :d
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.