PaATtTti
PaATtTti
  8 grudnia 2008 (pierwszy post)

mam napisac porowannie modlei zycia sw Aleksego i sw Franciszka..
szukalam w internecie owszem jest ale nie wiem czy do konca chodzi o to

http://www.sciaga.pl/tekst/24627-25-porownaj_postawy_sw_franciszka_i_sw_aleksego_jakie_widzisz_podobienstwa_i

http://www.sciaga.pl/tekst/13640-14-swiety_aleksy_i_swiety_franciszek_dwa_oblicza_ascety_ktory_z_nich_jest

,yslicie ze ocs ztego by pasowalo aby napisac? prosze o pomoc a nie odrobienie zadania domowego.

oOpati2904Oo
oOpati2904Oo
  8 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: mam napisac porowannie modlei zycia sw Aleksego i sw Franciszka.. szukalam w internecie owszem jest ale nie wiem czy do konca chodzi o to

sw Franciszek kochal zwierzeta nie umartwial swojego ciala dązyl inna droga do Boga niz sw Aleksy to jest proste najpierw opisz sylwetke Franciszka potem Aleksiego xD i zakonczenie taka trudnosc?
lampard16XxxX
lampard16XxxX
  8 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: mam napisac porowannie modlei zycia sw Aleksego i sw Franciszka.. szukalam w internecie owszem jest ale nie wiem czy do konca chodzi o to


I lo ? ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: sw Franciszek kochal zwierzeta nie umartwial swojego ciala dązyl inna droga do Boga niz sw Aleksy to jest proste najpierw opisz sylwetke Franciszka potem Aleksiego xD i zakonczenie taka trudnosc?


otoz to ;p
ShelbyGT500Michal
Posty: 14549 (po ~145 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 76
ShelbyGT500Michal
  8 grudnia 2008

na podstawie tych dwóch cośtam napiszesz,

Ja tu zrobię Meksyk.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ,yslicie ze ocs ztego by pasowalo aby napisac?

pasowałoby napisać
...Ignorance is bliss...
sekswubikacji
sekswubikacji
  8 grudnia 2008

napisałabym Ci ale nie wiem gdzie mam ten zeszyt;)
miałam takie samo zadanko;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.