blondynkaax3
blondynkaax3
  8 grudnia 2008 (pierwszy post)
Jestem zagrożona z matmy, mam same jedynki oprócz jednego 2. ;/
Uczyłam się na okrągło przez cały semestr, miałam korepetycje. Najlepsza z matmy nie jestem, to prawda, ale w domu wieczorem wszystko zawsze umiem, a jak przychodzi do sprawdzianu to wszystko mi nagle wylatuje z głowy, nie wiem jakim cudem i oblewam każdą klasówkę. Mam jutro pisać sprawdzian. Od tego zależy, czy będę miała 2 na półrocze. Bardzo się stresuję, w nocy już nawet miałam wymioty ze strachu przed tym sprawdzianem bo cały czas o nim myślę.
Czy to możliwe, że to może być jakiś rodzaj dysleksji?? Dodam, że z ortografią nie mam kłopotów...

Q2: Jak pozbyć się tego stresu żeby znowu nie oblać sprawdzianu?? :/
agoosiaaa
agoosiaaa
  8 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem zagrożona z matmy, mam same jedynki oprócz jednego 2. ;/ Uczyłam się na okrągło przez cały semestr, miałam korepetycje. Najlepsza z matmy nie jestem, to prawda, ale w domu wieczorem wszystko zawsze umiem, a jak przychodzi do sprawdzianu to wszystko mi nagle wylatuje z głowy, nie wiem jakim cudem i oblewam każdą klasówkę. Mam jutro pisać sprawdzian. Od tego zależy, czy będę miała 2 na półrocze. Bardzo się stresuję, w nocy już nawet miałam wymioty ze strachu przed tym sprawdzianem bo cały czas o nim myślę. Czy to możliwe, że to może być jakiś rodzaj dysleksji?? Dodam, że z ortografią nie mam kłopotów...

nie piedol i nie zakladaj co kilka dni tego samego tematu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Q2: Jak pozbyć się tego stresu żeby znowu nie oblać sprawdzianu?? :/

spal sie przed i nie bedziesz zestresowana :ziew:
peka
peka
  8 grudnia 2008

walić matme!!!

http://snoop6215000zl.blog.interia.pl/

oOpati2904Oo
oOpati2904Oo
  8 grudnia 2008

hm nie mozliwe, ze stres Cie zjad tak, ze nie wiesz nic;/ Naucz sie wtedy pojdzie bez stresowo

XxLoveMeSweetiexX
XxLoveMeSweetiexX
  8 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy to możliwe, że to może być jakiś rodzaj dysleksji??

. w gim nie byłam orłem z matmy,ale w liceum mnie oświeciło,może nie mam samych 5,ale ani jednej 2 nie mówiąc już o 1,ale do rzeczy ... nie sądzę,żeby istniała jakaś dysleksja w tym wypadku to po prostu kwestia nauczenia się,bo niemożliwe,że masz aż tak trudne spr.że nie napiszesz choćby na 2...

Konto usunięte
Konto usunięte: Q2: Jak pozbyć się tego stresu żeby znowu nie oblać sprawdzianu?? :/

nie wiem,ale zamiast tu przebywać,idź się ucz
12MaDzIuLa34
Posty: 140 (po ~78 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 9
12MaDzIuLa34
  8 grudnia 2008

Ja mam 1.1.1 i 5(która wg nauczycielki wogóle nie ma znaczenia) i jakos sie ni eprzejmuje to tylko półrocze nie przejde to nie .. cala moja kl zresta nie przejdzie bo to same asy sa :P

XxLoveMeSweetiexX
XxLoveMeSweetiexX
  8 grudnia 2008
12MaDzIuLa34
12MaDzIuLa34: 1.1.1 i 5

faktycznie przy tylu 1 to ta 5 niewiele znaczy ...

12MaDzIuLa34
12MaDzIuLa34: to tylko półrocze nie przejde to nie ..

ah,tylko brać przykład...:and:
thegirlofmystery
thegirlofmystery
  8 grudnia 2008

Musisz zrozumiec, ze stres Ci nie pomoze, moze tylko bardzo przeszkodzic, wez pare glebokich wdechow i nie ucz sie cala noc 50% zrobisz

ingula
ingula
  9 grudnia 2008

cóż... ja mam mamę matematyczkę i moja matematyca się o tym dowiedziała i cóż... jest "no...napisałaś na mocne 2 ale stawiam ci 1+ bo nie ukrywam że wymagam od ciebie więcej niż od innych" :/
a jestem w klasie dziennikarskiej...
a najlepsze jest to że rozwiązuję przy tablicy zadania na 4 i zadania maturlne a ona z łaską mi ewentualnie 3+ stawia... żal...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.