MmNIEZAPOMINAJKAmM
MmNIEZAPOMINAJKAmM
  7 grudnia 2008 (pierwszy post)

hej :) jak samopoczucie w to piekne niedzielne poludnie:)?
A teraz do rzeczy moglibyscie mi pomoc napisac po angielsku opis mnie za 30 lat??to ma byc cos w stylu : Juz dzis marze by zostac psychologiem poniewaz lubie pomagac ludziom ,wysluchiwac ich problemow.Za 30 lat mam nadzieje ,ze moje marzenie zostanie zrealizowane.Marze rowniez o tym by miec kochajacego meza i gromadke dzieci :)a przedewszystkim zdrowie:D.
Moze byc cos takiego czy cos zmienic??

Lukaszv
Lukaszv
  7 grudnia 2008
Boże...:and:
MmNIEZAPOMINAJKAmM
MmNIEZAPOMINAJKAmM
  7 grudnia 2008

tylko ja chce zeby to bylo poprawnie gramatycznie...tlumacz tego nie zrobi

staszkins
staszkins
  7 grudnia 2008

Boże... czy ludzie naprawdę są tak leniwi i naiwni? Myślisz, że ktoś odwali za Ciebie całą robotę ???...

MmNIEZAPOMINAJKAmM
MmNIEZAPOMINAJKAmM
  7 grudnia 2008

dobra mozna zamknac ten temat adieu...
Skoro nie chcesz pomoc to po cholere sie wypowiadasz?

pppawel86
pppawel86
  7 grudnia 2008
I will be dead.

Możesz troszkę rozbudować i po temacie :P
staszkins
staszkins
  7 grudnia 2008

Bo jeśli wykazałabyś przynajmniej trochę inicjatywy i dobrej woli, to zamiast siedzieć na fotce i czekać na osła, który wszystko odwali - to najzwyczajniej w świecie sięgnęłabyś po jakąś książkę z zasadami gramatyki i zaczęła się uczyć...

MmNIEZAPOMINAJKAmM
MmNIEZAPOMINAJKAmM
  7 grudnia 2008

kazania to moge slyszec od ksiedza a nie od Ciebie

xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  7 grudnia 2008
pomyśl trochę anie idziesz na łatwiznę.
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  7 grudnia 2008
a nie*
theory666
theory666
  7 grudnia 2008

Today I`m going to kill some of my neighbours. I`ll get 30 years of jail. After this 30 years I`ll go out and I`ll marry first guy I`ll meet. I`d like to work in candy shop as a stripper in costiume of Santa`s wife. I will drink, smoke, and take drugs. After month, maybe two, I think I`ll be dead. After that ? It`s no matter for me.

I proszę bardzo. Twoje wypracowanie. Vouala^^ :):)

MmNIEZAPOMINAJKAmM
MmNIEZAPOMINAJKAmM
  7 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Today I`m going to kill some of my neighbours. I`ll get 30 years of jail. After this 30 years I`ll go out and I`ll marry first guy I`ll meet. I`d like to work in candy shop as a stripper in costiume of Santa`s wife. I will drink, smoke, and take drugs. After month, maybe two, I think I`ll be dead. After that ? It`s no matter for me.

to mialo byc zabawne:?
wyszlo raczej zalosnie
sekswubikacji
sekswubikacji
  7 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: to mialo byc zabawne:? wyszlo raczej zalosnie


to czego Ty oczekujesz?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.