filipinka895
filipinka895
  5 grudnia 2008 (pierwszy post)

Berek.
Otóż: jutro Mikołajki - wiecie?
W naszej szkole organizuje się co roku jakąś imprezę, tym razem wymyślono, ze każda klasa przygotuję czapkę mikołajkową i zrobimy 'modę mikołajkową...'
Chodzi o to, że każda klasa wystawia dwie osoby jakoś przebrane i jedna osoba komentuje te stroje. Mi przypadła ostatnia rola. Chodzi o to, że w ogóle nie wiem co bym miała powiedzieć... Eh. Będzie dziewczyna i chłopak. Chłopak będzie zwyczajnie za Mikołaja, a koleżanka za śnieżynkę, ale nie wiem jak to mam sklecić w zdania..
Pomożecie?

Dorqa
Dorqa
  5 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Otóż: jutro Mikołajki - wiecie?

POWAZNIE ?!?!?! no co Ty nie powiesz :ziew:
filipinka895
filipinka895
  5 grudnia 2008
Dorqa
Dorqa: POWAZNIE ?!?!?! no co Ty nie powiesz

ironia moja droga, ironia
Amibia
Amibia
  5 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Pomożecie?

nie umiesz opisać czyjegoś wyglądu?
justisssia
justisssia
  5 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ironia moja droga, ironia

Czemu ironia?
Czasem mam wrażenie, że niektórzy nadużywają tego pojęcia.

Konto usunięte
Konto usunięte: ale nie wiem jak to mam sklecić w zdania..

No po prostu powiesz czy Ci się podobają przebrania czy nie, co za problem?
Dorqa
Dorqa
  5 grudnia 2008

"Dziewczyna ubrana w megasexowna mini czerwona spodnieczke i biala bluzke. W reku trzyma rozge ktora dostala od św mikolaja. i czeronw gustowne balerinki..."

podobnie mielismy kiedys w szkole ale to bylo cos takie ze kazdy przebieral sie w roki od smieci albo jakies inne smieci i tez tak przedstawialismy

Dorqa
Dorqa
  5 grudnia 2008

musialabym widziec te stroje tak na sucho sie nie da

filipinka895
filipinka895
  5 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czasem mam wrażenie, że niektórzy nadużywają tego pojęcia.

być może.

Dorqa
Dorqa: "Dziewczyna ubrana w megasexowna mini czerwona spodnieczke i biala bluzke. W reku trzyma rozge ktora dostala od św mikolaja. i czeronw gustowne balerinki..." podobnie mielismy kiedys w szkole ale to bylo cos takie ze kazdy przebieral sie w roki od smieci albo jakies inne smieci i tez tak przedstawialismy

Dzięki, chociaż tyle.

Dorqa
Dorqa: musialabym widziec te stroje tak na sucho sie nie da


tak kumpel.
koleżanki nie mogłam znaleźć w googlach, ale czerwona bluzka na długi rękaw, a na to biała na ramiączkach + biała spódniczka i kozaki.
baskas4
baskas4
  5 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Chodzi o to, że każda klasa wystawia dwie osoby jakoś przebrane i jedna osoba komentuje te stroje. Mi przypadła ostatnia rola. Chodzi o to, że w ogóle nie wiem co bym miała powiedzieć... Eh. Będzie dziewczyna i chłopak. Chłopak będzie zwyczajnie za Mikołaja, a koleżanka za śnieżynkę, ale nie wiem jak to mam sklecić w zdania.. Pomożecie?

:woot: kompletnie nie wiem o co Ci chodzi.
ShinobiKonoha
ShinobiKonoha
  5 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: modę mikołajkową.

cos zabawnego!

A oto unikalny strój na mikołaja... Zrobiony z lateksu,ktory wyglada jak normalny materiał. Mega rozciagliwy! Biała broda z wyrwanych wlosow z szczotki Twojej babci !GRATIS!
baskas4
baskas4
  5 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Biała broda z wyrwanych wlosow z szczotki Twojej babci !

no rzeczywiście zabawne :ninja:
filipinka895
filipinka895
  5 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: A oto unikalny strój na mikołaja... Zrobiony z lateksu,ktory wyglada jak normalny materiał. Mega rozciagliwy! Biała broda z wyrwanych wlosow z szczotki Twojej babci !GRATIS

Ha, ha. Nie rozbawiaj mnie :and:
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  5 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: - wiecie?

nie:and:.
denatka
denatka
  5 grudnia 2008

"No, no, no... Mikołajowi brakuje tylko rózgi, by chłostać tę śnieżynkę, za takie skąpe ciuszki w środku zimy"
:ninja:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  6 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Otóż: jutro Mikołajki - wiecie?

nie wiedziałem
totalnie mnie zaskoczyłaś :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Pomożecie?

Jak Cię widzą tak Cię piszą :tak:

mów to co widzisz .. ubarw to .. sparodiuj ...
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.