pietrekk89
pietrekk89
  5 grudnia 2008 (pierwszy post)

kupie ksiazke Historia III - liceum i technikum. Podróże w czasie. Sprawdziany. Czasy współczesne (tylko dla szkół) wydana przez GWO.
Sprawdziany zawierają:
? wszystkie typy zadań testowych, ćwiczenia z tekstami źródłowymi, ilustracjami, mapami, schematami i danymi statystycznymi,
? zadania dla poziomu rozszerzonego wzorowane na maturalnym arkuszu II,
? modele odpowiedzi i schemat oceniania.

PROBLEM TKWI W TYM,ZE:

Sprawdziany wydawane przez GWO zostały objęte specjalnymi warunkami dystrybucji. Można je zamawiać tylko za pośrednictwem szkół. W związku z tym realizowane są tylko pisemne zamówienia, opatrzone pieczątką szkoły. Aby zamówić sprawdziany należy pobrać druk zamówienia, wydrukować go, wypełnić i wysłać pocztą pod adresem wydawnictwa, podanym na druku.

KSIAZKA KOSZTUJE 16ZL W WYDAWNICTWIE , JA DAJE ZA NIA 60ZL. MA KTOS DOJSCIE DO TAKICH RZECZY?

ShinobiKonoha
ShinobiKonoha
  5 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: kupie ksiazke Historia III - liceum i technikum. Podróże w czasie. Sprawdziany. Czasy współczesne (tylko dla szkół) wydana przez GWO. Sprawdziany zawierają: ? wszystkie typy zadań testowych, ćwiczenia z tekstami źródłowymi, ilustracjami, mapami, schematami i danymi statystycznymi, ? zadania dla poziomu rozszerzonego wzorowane na maturalnym arkuszu II, ? modele odpowiedzi i schemat oceniania. PROBLEM TKWI W TYM,ZE: Sprawdziany wydawane przez GWO zostały objęte specjalnymi warunkami dystrybucji. Można je zamawiać tylko za pośrednictwem szkół. W związku z tym realizowane są tylko pisemne zamówienia, opatrzone pieczątką szkoły. Aby zamówić sprawdziany należy pobrać druk zamówienia, wydrukować go, wypełnić i wysłać pocztą pod adresem wydawnictwa, podanym na druku. KSIAZKA KOSZTUJE 16ZL W WYDAWNICTWIE , JA DAJE ZA NIA 60ZL. MA KTOS DOJSCIE DO TAKICH RZECZY?

chyba za durzo piszesz... nie che mi sie tego czytac
ShinobiKonoha
ShinobiKonoha
  5 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: MA KTOS DOJSCIE DO TAKICH RZECZY?

No ja mam... Wpisz w google.pl żeby ściągnąć... Ja ściągałam spr. z matmy 2 dni,ale mam ;) I to za free
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.