lolipopHs
lolipopHs
  4 grudnia 2008 (pierwszy post)

Temat:opisz gwiazde w jezyku angielskim.

Nie umiemjezyka angielskiego i ledwo co w ogole sobie daje rade....w sorde beda wystawiane oceny a jestem w klasi maturalnej.... bylabym wdzieczna gdyby mi ktos cokolwiek pomogl robic... bo sama nie potrafienapisac po angielsku

Rihanna urodziła się w Saint Michael, na Barbadosie 20 lutego 1988.
Ma dwóch młodszych braci: Rorreya i Rajada.
W szkole "Combermere" założyła zespol muzyczny.

W roku 2004 zdobyła tytuł najpiękniejszej uczennicy szkoły Combermere i wystąpiła w szkolnym show muzycznym, śpiewając utwór Mariah Carey Hero.

Debiutancki album Rihanny Music of the Sun został wydany 30 sierpnia 2005 roku.

Drugi album Rihanny A Girl Like Me, został wydany w kwietniu 2006 roku; osiem miesięcy po premierze jej pierwszego krążka

światowy hit "Umbrella" w duecie z Jayem-Zosiągnęła szczyt w wielu krajach świata

lolipopHs
lolipopHs
  4 grudnia 2008

pilnie potrzebuję opis sławnej osoby na angielski. bardzo proszę o pomoc. może to być jakiś aktor, piosenkarz itd. każdy oprócz Ricky Martina (bo to mam w książce). musi być to napisane w 3 akapitach.
1) data i miejsce urodzenia, wygląd zewnętrzny, styl ubierania się
2) info. o ilości wydanych i sprzedanych płyt (można zmyślać) lub tytuły filmów, w jakim języku śpiewa
czy ma dziweczynę, jaki jest, jak spędza wolny czas, jego hobby (może byc krótko).
prosze o jak najszybszą odpowiedź

XxI3aB3yb33xX
XxI3aB3yb33xX
  4 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Rihanna urodziła się w Saint Michael, na Barbadosie 20 lutego 1988.


rihanna was born in Saint Michael, in Barbadosa on 20th of February 1988.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ma dwóch młodszych braci: Rorreya i Rajada.


She's got two younger brothers: Rorrey and Rajad.

Konto usunięte
Konto usunięte: W szkole "Combermere" założyła zespol muzyczny.

She established her band in the "Combermere" school.
glutek
Posty: 8191 (po ~913 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 22
glutek
  4 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: W roku 2004 zdobyła tytuł najpiękniejszej uczennicy szkoły Combermere i wystąpiła w szkolnym show muzycznym, śpiewając utwór Mariah Carey Hero.

In 2004 she conquestes title the most beautifule student Cambermere school and took a stand in music school show, sang a Mariah Carey's work Hero.

Konto usunięte
Konto usunięte: Debiutancki album Rihanny Music of the Sun został wydany 30 sierpnia 2005 roku.

Debutant Rihanna's Music of the Sun. album has been issued 30 august 2005 year.
najlatwiej powiedziec
`zachowalas sie jak szmata`
dopoki samemu sie tego nie zrobi.
pppawel86
pppawel86
  4 grudnia 2008

a nie lepiej poszukać w necie (na stronach angielskich życiorysu)?? ;>
dużo szybciej i gotowe ;D

oOpati2904Oo
oOpati2904Oo
  4 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a nie lepiej poszukać w necie (na stronach angielskich życiorysu)?? ;> dużo szybciej i gotowe ;D

jak Ty pomagasz az zal
91kasia
91kasia
  4 grudnia 2008

proponowalabym Wikipedie w jezyku angielskim :) tam znajdziesz wszystko

lolipopHs
lolipopHs
  4 grudnia 2008

wiesz moze bym poszukala ale co mi z tego jak musze znac znaczenie po polsku;/

pppawel86
pppawel86
  4 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: jak Ty pomagasz az zal


Pyta się o to czego nie można znaleźć, a nie po to aby ktoś odwalił za kogoś zadanie!

Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz moze bym poszukala ale co mi z tego jak musze znac znaczenie po polsku;/ [\quote] przykładowo: http://translate.google.com/translate_t# i problem z głowy
pppawel86
pppawel86
  4 grudnia 2008

troszkę brzydko wyszło :P
ale mam skromną nadzieję, iż zrozumiecie o co mi chodziło ;))

RAPER94
RAPER94
  5 grudnia 2008
po prostu wejdz na wikipedia.com [zeby byla w jezyku angielskim] i skopiuj info, wtedy bedziesz miala pewnosc ze jest dobrze xDD
startstatic97
startstatic97
  6 grudnia 2008

no tak, tylko z drugiej strony jak ktoś oryginalnie napisze to mniejsza szansa że nauczyciele się doczepią ;] to minus Wikipedii i innych stron ;D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.