niki30041988
niki30041988
  3 grudnia 2008 (pierwszy post)

Hey, jest ktos kto moze zna wmiare jezyk niemiecki? nan do napisania prace mozew ktos by mi pomogl?
Chcialbys pracowac w czasie wakcji w Niemczech. Napisz ogloszenie do gazety niemieckiej w ktorym;
-okreslisz rodzaj pracy(opiekunka)
-okreslisz czas w ktorym mozesz sie jej podjac (od razu 5 dni w tygodniu)
-opiszesz swoje umiejetnosci
Podzasz mozliwosc kontaktu z toba ( numer komorkowy)

pompolsku napisalam tak:
uwaga ogloszenie ! Szukam pracy jako opiekunka. Prace moge podjac odrazu, 5 dni w tygodniu- soboty i niedziele wolne, Dobrze znam sie na wcyhowywaniu i opiece nad dziecmi. Mozna sie ze mna skontaktowac pod numer ... jesli jest mozliwosc by to przetlumaczyc to bardzo dziekuje :)

ale tez staralam sie przetlumaczyc na niemiecki slabo wyszlo :
Achtung, eine Dursage!
Ich suche Arbeitet schirmher bis das Kinder
mógł by mi ktoś pomóc?
z gory dziekuje

aloneson
aloneson
  4 grudnia 2008

Stellengesuch:

Ich suche eine Arbeitsstelle als Kinderbetreuerin. Ich könnte sofort 5 Tage die Woche- ausser Samstags und Sonntags beginnen zu arbeiten. Ich kenne mich gut mit der Erziehung und Betreung von Kindern aus. Bei Interesse können Sie mich unter der Nummer....erreichen.

niki30041988
niki30041988
  4 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Stellengesuch: Ich suche eine Arbeitsstelle als Kinderbetreuerin. Ich könnte sofort 5 Tage die Woche- ausser Samstags und Sonntags beginnen zu arbeiten. Ich kenne mich gut mit der Erziehung und Betreung von Kindern aus. Bei Interesse können Sie mich unter der Nummer....erreichen.


to jest odpowiedz na moje zadanie?
dziekuje bardzo;))
pozdrawiam
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.