anioleceq
anioleceq
  3 grudnia 2008 (pierwszy post)

Dzisiaj sie dowiedziałam, że moja klasa jakos jedna z 3 w szkole ma zaszczyt pisania matury z matmy w piątek. Pisze ktoś z was to? :woot:
Najlepsze jest to, ze u mnie w klasie normalnie matme zdają 2 osoby... reszta leży z tego przedmiotu :mrgreen:
Dyrektor przyszedl i powiedział nam, ze jesteśmy króliczkami doświadczalnymi i prawdopodobnie bedzie kilka zestawów pytań. OKE chce sprawdzić z czym sobie uczniowie radzą i na podstawie wyników tworzyć przyszłoroczne obowiązkowe matury z matmy...
Osoby które zdają w przyszlym roku maturę - nie martwcie się, nawet nie będziemy musieli się starać żebyście dostali łatwiejsze zadania. :mrgreen: Jedynie, że mat-fizy dobrze napiszą :D

paulinka200720
paulinka200720
  3 grudnia 2008
Ja z matmy jestem noga,szczęscie ,że mature mam juz za sobą i nie musiałam zdawać na niej własnie matmy :mrgreen:

Powodzenia życze :mrgreen:
baskas4
baskas4
  3 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: OKE chce sprawdzić z czym sobie uczniowie radzą i na podstawie wyników tworzyć przyszłoroczne obowiązkowe matury z matmy...

o Boże...
Mam nadzieje, ze nie biora pod uwage tylko liceum ogólnokształcące
Napiszcie słabo...

Konto usunięte
Konto usunięte: nie martwcie się, nawet nie będziemy musieli się starać żebyście dostali łatwiejsze zadania.

kamień z serca :d
kasienka1990
kasienka1990
  3 grudnia 2008

tak tez mialam takie cos , to jest informacja dla oke ile nauczylismy sie w ciagu tych 3 klas pomimo iz zdaje u nas matme jedna osoba:)

anioleceq
anioleceq
  3 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: tak tez mialam takie cos , to jest informacja dla oke ile nauczylismy sie w ciagu tych 3 klas pomimo iz zdaje u nas matme jedna osoba:)

jak dla mnie to nie może być informacją dla OKE, bo wchodząc do LO wiedzieliśmy, czy będziemy zdawać matme czy nie. :woot:
I wiadomo jak wyglądają lekcje matematyki w klasach w których mało kto ją zdaje na maturze. U mnie w szkole wzieli 2 mat-fizy i jedna klase która nie jest orłem z matmy, czyli moją.

Konto usunięte
Konto usunięte: o Boże... Mam nadzieje, ze nie biora pod uwage tylko liceum ogólnokształcące Napiszcie słabo...

U mniew mieście ponoć aby 2 szkoły pisza - moje i inne LO, nie wiem czy dyrek mówiąc nam to brał pod uwagę także technika czy ich nie liczył. Te szkoły testujące są ponoć ' losowane'
;d
uzik88
uzik88
  4 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Pisze ktoś z was to?

na szczescie mam to juz za soba. i matmy nie pisałam.
Rosiczka00
Rosiczka00
  4 grudnia 2008

na szczęście matury z matmy nie pisałam, ale za to czeka mnie egzamin z matmy w styczniu, czyli sesja zimowa pragnie powitać :-D

i rozumiem doskonale, też nic nie umiem :ziober2:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.