ewelinka10101
ewelinka10101
  2 grudnia 2008 (pierwszy post)

Bo tak myślę że przez te 3 lata to nie nauczę się angielskiego tak żeby zdać z niego maturę... Więc zdawałabym z rosyjskiego, który znam od podstawówki. Ale czy na studia związane z ekonomią przypadkiem nie trzeba mieć matury z angielskiego??

LukaShockey
LukaShockey
  2 grudnia 2008

Ja też zacząłem naukę angielskiego w liceum i na pewno zajdę ten język. W podz. i gimnazjum miałem tylko niemiecki i naprawdę nic z tego nie wiem. ANGOL JEST ŁATWY !!! Nauczysz sie go. Tylko chcieć!!!

ManiusZmruzOczy
ManiusZmruzOczy
  2 grudnia 2008

no tak rzeczywiście angielski jest w miare prostym językiem ;) dasz sobie rade ;) 3mam kciuki :D:D:D

vanLestath
vanLestath
  2 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo tak myślę że przez te 3 lata to nie nauczę się angielskiego tak żeby zdać z niego maturę... Więc zdawałabym z rosyjskiego, który znam od podstawówki. Ale czy na studia związane z ekonomią przypadkiem nie trzeba mieć matury z angielskiego??


Na ekonomie to musisz umieć połapać się w pojęciach z zakresu ekonomiki, organizacji, zarządzania, administracji i rachunkowości. Język musisz mieć jeden, angielski starczą byle jakie podstawy żeby zdać maturę...

Więc nie przejmuj się językiem, a resztą ;)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  3 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: te 3 lata to nie nauczę się angielskiego tak żeby zdać z niego maturę... Więc zdawałabym z rosyjskiego,

angola uczyłem się też od LO a ruska od podstawówki
w sumie zdawałem angielski po 4 latach nauki zamiast ruska po 8 latach

angielski jest łatwy wiec się nie przejmuj
po za tym.. chyba dopiero zaczynasz LO więc nie panikuj
...Ignorance is bliss...
d4wid92
d4wid92
  3 grudnia 2008

Mam ten sam problem, tylko, ze ja na medycynę. :)
Wiem, że język w niczym nie będzie mi potrzebny, aczkolwiek sądzę, że angielski jest okropny ;/ Łatwiejszy jest już niemiecki :P

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.