ShinyStern
ShinyStern
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)

czy ktos mogl by mi sprawdzic ten opis^^
jest on prymitywny wiem, ale zupelnie nie umiem j. niemieckiego, staralam sie cokolwiek napisac ale nie wiem czy wyszlo... z gory dziekuje

meine schule ist grob und neu. im erdgeschoss geibt es garderobe, englischraum, toliete kuche und schulmen. fast schulmen ist zimmer des direktars und 6 raum/ laufende korridor auf der links grob es informationraum, 5 raum , 4 raum und lehrezimmer, nachster lehrezimmer grob es geographieraum. weiter grob es chemieraum und 1 raum.
im ersten gibt es drei raum, biologieraum, 9 raum und 10 raum. im erster gibt es vier toilete, zu tutor und lchrlinge.
schule hallen ist sporthalle

Anka291
Anka291
  1 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: erdgeschoss


Rozumiem, że masz na mysli 'podziemie'? Lepiej brzmi 'Im untergrund'. ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: geibt es


gibt es?

Konto usunięte
Konto usunięte: schulmen


Ich verstehe nicht da. :P

Konto usunięte
Konto usunięte: grob es


gibt es??

Mogą być gdzieś jeszcze błędy, ale już nie mam siły ich szukać. :P
Pozdro.
ShinyStern
ShinyStern
  1 grudnia 2008

dzieki;d
ale ja nie czaje za bardzo;d

Konto usunięte
Konto usunięte: Rozumiem, że masz na mysli 'podziemie'? Lepiej brzmi 'Im untergrund'. ;)

to mialo byc parter;/ ;d
ale dzieki;** rozumiem ze to tak mniej wiecej ujdzie??
Anka291
Anka291
  1 grudnia 2008

Mogą by jeszcze jakieś błędy, tego się nie zauważa od razu, ale tak to powinno ujść. ;)

Jeżeli 'parter' to zwracam honor, było dobrze. :)

Pozdrawiam. ;)

ShinyStern
ShinyStern
  1 grudnia 2008

@Anka291:
bardzo dzieki;**
juz myslalam ze nikt nie pomoze:(

xXToM3K90Xx
xXToM3K90Xx
  2 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: meine schule ist grob und neu

Mialo byc czy meine schule ist gross und neu.
ShinyStern
ShinyStern
  2 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Mialo byc czy meine schule ist gross und neu.

miało być groß
Fieska
Fieska
  2 grudnia 2008

albo nie umiesz niemieckiego albo przepisałaś ten tekst od kogoś.
jeszcze tyle błędów nie widziałam . . . napisz lepiej po polsku a ja Ci przetłumaczę.
bo żeby ten tekst poprawić, to trzeba wszystko poprawić.

Meine Schule ist groß und neu. Im Erdgeschoss gibt es Garderobe, Englisch Zimmer, Toilette, Küche und schulmen (tutaj nie wiem co to mialo byc :woot: chyba cos zle napisalas, bo takiego slowa nie ma) . fast schulmen (tu tak samo :wtf: ) ist Zimmer des Direktors und sechste Raum (albo Raum Nummer sechs)/ laufende Korridor (jak moze byc biegajacy korytarz? :woot: nie rozumiem o co Ci chodzi) links gibt es Informationsraum, fünfte Raum (albo jak wczesniej Raum Nummer fünf), vierte Raum und Lehrerzimmer, neben Lehrerzimmer gibt es Erdkunde Raum weiter gibt es Chemieraum und Raum Nummer eins.
In der ersten Etage gibt es drei Räume, Biologie Raum, Raum Nummer neun und Raum Nummer 10. In der ersten Etage gibt es vier Toiletten, zu tutor (co to ma znaczyc?) und lchrlinge. (a to co to jest?) (na Twoim miejscu proponowalabym to zdanie calkiem poprawic, bo zaczyna sie tak jak poprzednie)
schule hallen ist Sporthalle ( :woot: )

ShinyStern
ShinyStern
  2 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: umiesz niemieckiego

to jest to..

Konto usunięte
Konto usunięte: przepisałaś ten tekst od kogoś

nie umiem i widac jaka moja robota..
ShinyStern
ShinyStern
  2 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: nie umiesz niemieckiego

tak.. *

to ja moze napisze o co mi mniej wiecej chodzilo...:
pomijam peirwsze zdanie;]
na parterze znajduje się szatnia, sala języka angielskiego, toaleta, kuchnia i stołowka. NIedaleko stołowki jest pokoj dyrektora, i sala nr 6.
idąc korytarzem,po lewej stronie znajduje sie sala informatyczna sala nr 5 sala nr4 i pokoj nauczycielski. obok pokoju nauczycielskiego jest sala geograficzna. niedaleko sali geograficznej jest sala chemiczna i sala nr 1. na pierwszym piętrze znajdujsa se trzy sale. biologiczna, sala nr 9 i sala nr 10. na pietrze są tez teoalety dla uczniow i nauczycieli. szkola ma sale gimnastyczna
to co ja probowalam^^ napisac
Fieska
Fieska
  2 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte:


In Erdgeschoss befindet sich die Garderobe, Englisch Zimmer, Toilette, Küche und die Kantine. In der nähe der Kantine ist der Direktorzimmer und Raum Nummer sechs. Wenn man durch den Korridor geht, befindet sich auf der linke Seite das Erdkunde Zimmer. Weiter befindet sich Chemieraum und Raum Nummer eins. Auf der ersten Etage befinden sich drei Räume: Biologie Raum, Raum Nummer neun und Raum Nummer zehn. Auf der Etage sind auch Toiletten für die Schüler und Lehrer. Die Schule hat auch Sporthalle.
ShinyStern
ShinyStern
  2 grudnia 2008

@Fieska:
dzieki:))

Kandaules
Kandaules
  7 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: tutor

jak czegoś nie pomyliła to Tutor jest jeden z uczni który prowadzi dodatkowe zajęcia , powiedzmy korepetycje
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.