fLaSzKaAa
fLaSzKaAa
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)

Siemka wszystkim =)

Jak wiecie, być może słyszeliście w tv albo czytaliście na necie, moja szkola ( I LO im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu ) uczestniczy w konkursie na "STUDNIÓWKĘ MARZEŃ". Bardzo chcielibyśmy wygrać tą nagrode i mieć tą jedyna, niepowtarzalna studniówkę, którą zapamiętalibyśmy na całe życie.

Mam taką wielką prośbę do Was abyście głosowali na moją szkołę.. O to strona na której możecie oddać głos: http://www.plejada.pl/5,68033,konkurs_studniowka.html

Jesteśmy wdzieczni za każdy głosik oddany na nas..=)

Pozdrawiam

Dorqa
Dorqa
  1 grudnia 2008

znowu WY ??? lazy na pewno nie beda na was glosowac :D
a wiesz czemu ? pomysl macie fajny na filmik ale prosicie sie ludzi by na was glosowali a to jest szczyt braku klasy i godności. Wiec glosujemy na Katowice :))
Ps; a Lublin to ma tak beznadziejny filmik ze zal ;d

MisiaV
MisiaV
  1 grudnia 2008

Nie podoba mi się . zagłosuję na waszych przeciwników :ziew:

xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  1 grudnia 2008
nie podoba mi się - więc nie głosuję.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  1 grudnia 2008

wolałbym zagłosować już na PiS :ninja:

...Ignorance is bliss...
MisiaV
MisiaV
  1 grudnia 2008
RexMundi
RexMundi: wolałbym zagłosować już na PiS

:crylol:
justisssia
justisssia
  1 grudnia 2008
fLaSzKaAa
fLaSzKaAa: Bardzo chcielibyśmy wygrać tą nagrode i mieć tą jedyna, niepowtarzalna studniówkę, którą zapamiętalibyśmy na całe życie.

To czy studniówka będzie niezapomniana zależy od ludzi, a nie od jakiejś głupiej nagrody.
Musisz aż na forum żebrać o głosy?

fLaSzKaAa
fLaSzKaAa: Jak wiecie, być może słyszeliście w tv albo czytaliście na necie,

Jakoś mnie to ominęło.
milenkaa26
milenkaa26
  2 grudnia 2008

Łaaaa moja szkoła :rock:
ah ta sława xDD

milenkaa26
milenkaa26
  2 grudnia 2008
Dorqa
Dorqa: znowu WY ??? lazy na pewno nie beda na was glosowac :D a wiesz czemu ? pomysl macie fajny na filmik ale prosicie sie ludzi by na was glosowali a to jest szczyt braku klasy i godności. Wiec glosujemy na Katowice :)) Ps; a Lublin to ma tak beznadziejny filmik ze zal ;d

pff moja ekipa z Łaz głosuje na nas :fakju:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.