sebik777
sebik777
  30 listopada 2008 (pierwszy post)

Rzecz dzieje sie w poczekalni na porodówce...
matka czeka na swoje dziecko...
wychodzi lekarz niosac to dziecko na rekach..i nagle jep jep tym dzieckiem o ściane...
-Matka ,,co doktor zrobił,zabił je pan,,
-a lekarz na to ,,żartowałem,zmarło przy porodzie"......

pearl188
pearl188
  30 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Rzecz dzieje sie w poczekalni na porodówce... matka czeka na swoje dziecko... wychodzi lekarz niosac to dziecko na rekach..i nagle jep jep tym dzieckiem o ściane... -Matka ,,co doktor zrobił,zabił je pan,, -a lekarz na to ,,żartowałem,zmarło przy porodzie"......


idiota`i tyle to wo gule nie jest śmieszne.
i zmień dział na humor;
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  30 listopada 2008

stare :ziew:

nie ten dział

...Ignorance is bliss...
justisssia
justisssia
  30 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: jep jep

To wchodzi przez b.
Jeżeli już bluzgasz, to przynajmniej rob to poprawnie.

I dwa, nie ten dział.
MisiaV
MisiaV
  30 listopada 2008

Co to ma do szkoły ?

dziewczyna4169
dziewczyna4169
  1 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Rzecz dzieje sie w poczekalni na porodówce... matka czeka na swoje dziecko... wychodzi lekarz niosac to dziecko na rekach..i nagle jep jep tym dzieckiem o ściane... -Matka ,,co doktor zrobił,zabił je pan,, -a lekarz na to ,,żartowałem,zmarło przy porodzie"......

Dział HUMOR :bye:
agoosiaaa
agoosiaaa
  1 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Rzecz dzieje sie w poczekalni na porodówce... matka czeka na swoje dziecko... wychodzi lekarz niosac to dziecko na rekach..i nagle jep jep tym dzieckiem o ściane... -Matka ,,co doktor zrobił,zabił je pan,, -a lekarz na to ,,żartowałem,zmarło przy porodzie"......

dzial humor to po pierwsze, po drugie to jak masz pisac tam ten zart to nie radze bo tylko cie zjada bo jest stary i chyba juz wszyscy go slyszeli :ziew:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.