xXxmarcinekldzxXx
Posty: 27 (po ~138 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
xXxmarcinekldzxXx
  30 listopada 2008 (pierwszy post)

witam :)
mam do napisania rozprawkę na temat dlaczego internet może budzić niiepokój o stan naszych umysłów. macie może jakieś ciekawe argumenty lub znacie jakieś cytaty do których mógłbym się odnieść? jak powinienem sformułować tezę?
z góry dziękuje za pomoc

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  30 listopada 2008
xXxmarcinekldzxXx
xXxmarcinekldzxXx: dlaczego internet może budzić niiepokój o stan naszych umysłów.

jestem zwolennikiem teorii że to nie internet , tv , gry itd. są złe..tylko ludzie
...Ignorance is bliss...
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  30 listopada 2008
http://www.interklasa.pl/portal/dokumenty/sejm_dzieci/siec.htm może tu coś znajdziesz?
xXxmarcinekldzxXx
Posty: 27 (po ~138 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
xXxmarcinekldzxXx
  30 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.interklasa.pl/portal/dokumenty/sejm_dzieci/siec.htm może tu coś znajdziesz?

w tym jest dużo argumentów przemawiających na korzyść internetu wiec jesli mam temat zakładający już ze internet działa negatywnie to moge napisac ze wcale tak nie uważam?
noShiting
noShiting
  30 listopada 2008

musisz postawić tezę i argumentować. jeśli podasz dobre argumenty i poprawnie skonstruujesz rozprawkę, powinni Ci uznać...

MotylekRapi
Posty: 280 (po ~98 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
MotylekRapi
  30 listopada 2008

ludzie tracą kontakt z rzeczywistością, mylą świat wirtualny z realnym,coraz więcej ludzi woli spędzać czas przed komputerem,unika kontaktu z ludźmi i takie tam...lanie wody...wpisz sobie w google "ludzie/życie w dobie internetu" i "Lori Drew i Morgan Meier samobójstwo"-niezły przykład.

If you don't wanna be my best friend then why am i still in your bed?

xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  30 listopada 2008
xXxmarcinekldzxXx
xXxmarcinekldzxXx: w tym jest dużo argumentów przemawiających na korzyść internetu wiec jesli mam temat zakładający już ze internet działa negatywnie to moge napisac ze wcale tak nie uważam?

postaw hipotezę.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.