LogitechMichal
LogitechMichal
  29 listopada 2008 (pierwszy post)

pomoże mi ktoś ?
kompletnie nie wiem jak się za to zabrać mam :and:

1
Produkcja statku kosmicznego w południowych Chinach trwa 2 dni i 7 godzin. Przy produkcji musi pracować 120 głodnych Chińczyków. Ile kg mandarynek trzeba zebrać aby choć połowa z nich była najedzona,a produkcja statku nie opóźniła sie o więcej niż 23 minuty?

2
Hiperpłaszczyzna rozpięta na ewaluowanej przestrzeni bazowej 25- wymiarowej posiada 17 ekstermów lokalnych. Niech k będzie dowolnym ciałem i zgodna z waluacją dyskretną dla hipotezy Jakobianowej. Domknięcie całkowite pierścienia izomorficznego definiuje wskaźniki sumacyjne. Ciała i pierścienie maja 1 różną od 0.
Ile będzie kosztować piwo Tyskie w Suwałkach na przełomie marca i grudnia?

3
Robotnik wykonuje swoja prace w 4 dni i 5 godzin. Pijany robotnik tą sama prace w 7 dni i 8 godzin. Na budowie pracuje 7 robotników i 1 majster nadzorujący. Majster przychodzi trzeźwy na budowę co 3 dzień a do sklepu monopolowego jest 13 minut biegiem.
Oblicz zysk sklepu monopolowego, gdy budowany jest dom dwukondygnacyjny?

eLTechozaur
Posty: 68 (po ~138 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
eLTechozaur
  29 listopada 2008

1. Tutaj proste rownanie kwadratowe z ktorego wychodzi 32 kg mandarynek
2. Podane przez Ciebie dowolne cialo nie jest cialem ze wzgledu na dzialanie multiplikatywne ... wiec zadanie jest niewykonalne
3. Sklep monopolowy traci, bo pracownicy sa nieletni a sklepikarz nie sprawdza dowodow

folkemon
folkemon
  29 listopada 2008

nad pierwszym chwilę myślałem :nielapie:

:lol:

takie rzeczy to na Humor Michale , a nie tutaj no :and:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.