lolipopHs
lolipopHs
  28 listopada 2008 (pierwszy post)

Jak tam tegoroczni maturzysci po maturze z histori:)?

ja pisalam podstawe... i mi nauczycielka powiedziala ze zadanie o budowli nie powinno byc, bo jest z histori sztuki i sama nie wiedziala jak to zrobic :)

ale ogolnie poszedl mi dobrze no i przeciek o chrzcie Polski sie potwierdzil..chociaz jedno pytanie wiem ze mam na 100% dobrze :mrgreen:

pearl188
pearl188
  28 listopada 2008

a tak nie do tematu :) przecieki z wosu się sprawdziły ` wszystko to samo było ;-) gorzej z geografią `zaden się nie sprawdzil :)

Konto usunięte
Konto usunięte: ale ogolnie poszedl mi dobrze no i przeciek o chrzcie Polski sie potwierdzil..chociaz jedno pytanie wiem ze mam na 100% dobrze

gratuluje :ziober2:
lolipopHs
lolipopHs
  28 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a tak nie do tematu :) przecieki z wosu się sprawdziły ` wszystko to samo było ;-) gorzej z geografią `zaden się nie sprawdzil :)


widzisz to jednak dobre RZeczy poszukalam na ten wos:)
a z gegry jedno pytanie bylo ale zawsze cos :mrgreen:
baskas4
baskas4
  28 listopada 2008

jeśli są gdzieś w necie arkusze maturalne to sobie zrobię.

btw. z tego co widziałam to na każdym arkuszu było pytanie z architektury

hehaka
hehaka
  28 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a z gegry jedno pytanie bylo ale zawsze cos

na podstawie :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: po maturze z histori:)?

ja się zastanawiam nad zdawaniem podstawy, uciuła się te 30% bez zbytniego wysiłku? :mrgreen:
lolipopHs
lolipopHs
  28 listopada 2008

wiez ja bez powtorek napisalam na min 30% wiec na bank zdaje histe na maturze:)

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  28 listopada 2008

jestem maturzystą z Historii ale nie tegorocznym :ninja:

...Ignorance is bliss...
baskas4
baskas4
  29 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: bo jest z histori sztuki i sama nie wiedziala jak to zrobic :)

to z Kościołem Mariackim?
przecież to było najprostsze pytanie.
Ale i tak nie zdałabym matury :ninja:
WueRZet
WueRZet
  30 listopada 2008

Z ciekawości się spytam...czego dotyczyło pytanie mówiące o chrzcie Polski ? Ew. co było takiego na tej maturze z tego zagadnienia ?

lolipopHs
lolipopHs
  30 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Z ciekawości się spytam...czego dotyczyło pytanie mówiące o chrzcie Polski ? Ew. co było takiego na tej maturze z tego zagadnienia ?

byl fragment na temat chrztu polski . pisalo w nim o dabrowie/dabrowce i trzeba bylo stwierdzic jaki wladca mial przyjac chrzest zeby byc z nia i czy autor fragmentu podal dobre powodu dlaczego mieszko I to zrobil:)
WueRZet
WueRZet
  30 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: podal dobre powodu dlaczego mieszko I to zrobil:)

Jeśli podał powód, że niewiadomo dlaczego Mieszko przyjął chrzest to uznam, że maturę układał ktoś kompetentny. Ale wątpliwe, żeby to było prawdą ;P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.