Chez626
Chez626
  27 listopada 2008 (pierwszy post)
Moja koleżanka powiedziała mi,żeby dostac sie do jakiejs szkoły musze zdac mature na 90%-80%

Ocb ? Te 4 obowiazkowe przedmioty bede musiała na tyle % zdac?
Jeżeli zdam 5 nieobowiazkowy bede mogła zdac na mniej jeden z obowiazkowych ?

Do ilu szkół bede mogła skladac podania za pierwszą rekrutacją ?

Narazie to wszystko.
Pozdrawiam:mrgreen:
Dziekuje za odpowiedzi ;* :piwo:
-niekumata :)
Chez626
Chez626
  27 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: nie trzeba mieć aż tak wysokich wyników, by się dostac, uczelnia lekko już przereklamowana ;)

Tak myslisz? Jak już sie tam dostaniesz nie ma tak,ze jest cholernie ciezko ? :P
Ale nazwe ma najlepsza:rock::zakochany:

Konto usunięte
Konto usunięte: zależy jaki przedmiot biorą pod uwagę podczas rekrutacji.

Własnie.. nie wiem jak sie do tego wszystkiego zabrac :and: ech :(
ale kaszana ;/ . :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie przyjmowali odpisów notarialnych. Dostałem jeden od szkoły i to było wsio


Konto usunięte
Konto usunięte: Zresztą rekrutacja zmienia się z roku na rok, więc możesz jedynie sprawdzić powierzchniowo jak to wygląda na interesującym Cię kierunku, ale szczegóły poznasz za dwa lata ;)

:ssh: skad wiesz:> :D :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Uniwersytet Mikołaja Kopernika. :zawstydzony: .

":ziober2:
ładnie :D

Konto usunięte
Konto usunięte: By Ty też tam jesteś ^^ ;>

a skad wiedziałes :> :D
jakies moderorskie przkrety ;p
nie podoba mi sie to ;d
WueRZet
WueRZet
  27 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale nazwe ma najlepsza

Tylko dla tej nazwy tam chcesz iść :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: skad wiesz:> :D :P

Ja wiem wszystko :ninja:
I swoje przeżyłem :ssh:

Konto usunięte
Konto usunięte: a skad wiedziałes :> :D jakies moderorskie przkrety ;p nie podoba mi sie to ;d

Po prostu Cię lubię :zakochany:
Żadne przekręty ! :crylol:
eLTechozaur
Posty: 68 (po ~138 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
eLTechozaur
  27 listopada 2008

Rosiczka00 gdzie studiujesz ? :P

Wuzet smiesznie ze mowisz o czyms na cyzm sie kompletnie nie znasz :) wysoki prog to kwestia ilosci kandydatow jest dana ilosc miejsc, i przyjmuja je rankingowo a ten caly prog to wynik ostatniej przyjetej osoby :)...

Ujot zalezy o jakich kierunkach mowimy ;-)... powiedz co CIe interesuje ja mozliwe ze bede wstanie odpowiedziec na pytanie czy warto i co najlepiej zdawac. ALe rzadko trzeba miec dobry wynik z 4 przedmiotow :).

Chez626
Chez626
  27 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko dla tej nazwy tam chcesz iść

Nie tylko. :] :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja wiem wszystko I swoje przeżyłem

Marta ! :killer: :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Po prostu Cię lubię Żadne przekręty !

Ja Ciebie tez :zakochany:
No ja sobie mysle ^^ :) :P

eLTechozaur
eLTechozaur: Ujot zalezy o jakich kierunkach mowimy ;-)... powiedz co CIe interesuje ja mozliwe ze bede wstanie odpowiedziec na pytanie czy warto i co najlepiej zdawac. ALe rzadko trzeba miec dobry wynik z 4 przedmiotow :).


Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych

Wydział Filozoficzny

Wydział Historyczny

Wydział Filologiczny

Wydział Polonistyki

:zakochany: Kolejnosc losowa xD :]
vig89
vig89
  27 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych Wydział Filozoficzny Wydział Historyczny Wydział Filologiczny Wydział Polonistyki


jak dla mnie to nudy ;] , nie lubie humanistyki
Chez626
Chez626
  27 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ak dla mnie to nudy ;] , nie lubie humanistyki

jak dla mnie tysiac razy lepsze niż matematyki,biologie,chemie,fizyki itde :D Nie mam scisłego umysłu. :D
vig89
vig89
  27 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: jak dla mnie tysiac razy lepsze niż matematyki,biologie,chemie,fizyki itde :D Nie mam scisłego umysłu. :D

doskonale rozumiem ja mam tak z pol. hist. wosem ;]
a co do uczelni ja tam wolę Akademie Morska wydzial: nawigacja = 7 niebo
eLTechozaur
Posty: 68 (po ~138 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
eLTechozaur
  27 listopada 2008

Głownie polski warto rozszerzony ;-) HIstoria I Wos rowniez rozszerzone proponuje :) matme podstawowa angielski sadze ze w wiekszosci przypadkow podstawowy bedzie korzystniejszy bo UJot czasem nie respectuje sobie rozszerzenia :P

Chez626
Chez626
  27 listopada 2008
eLTechozaur
eLTechozaur: Głownie polski warto rozszerzony ;-) HIstoria I Wos rowniez rozszerzone proponuje :)

OMG .Podobno Historia rozszerzona to samobójstwo :and:
Hmmm ja chce zdawacn wiekszą ilośc te wszystki przedmioty(Polski,Angielski,Historia,Wos) +Geografie i Francuzki na ten moment :)
Czy ilosc zdanych przedmiotów na maturze = dodatkowe punkty? :)
eLTechozaur
Posty: 68 (po ~138 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
eLTechozaur
  28 listopada 2008

Nie ilosc przedmiotow nie wiaze sie z wieksza iloscia punktow najczesciej licza sie 2-3 MAX 4 przedmioty ale to rzadko :P. Bedziesz miec duzy wybor przynajmniej :P.

Historia rozszerzona czy samobojstwo ? no kwestia wzgledna ;) moj kolega matematyk swoja droga lubil historie i sobie tam czytal ksiazki :P. Bedac ze mna na profilu mat-inf zdawal rowniez oprocz matmy historie rozszerzona i mimo ze w 3 klasie nie mielismy histori a przez peirwsze dwie tez nie za wiele to uzyskal 84% :P. Kwestia tego ze moga zaskoczyc z pytaniem tak jak ostatnio :P

Chez626
Chez626
  28 listopada 2008
eLTechozaur
eLTechozaur: ie ilosc przedmiotow nie wiaze sie z wieksza iloscia punktow najczesciej licza sie 2-3 MAX 4 przedmioty ale to rzadko :P. Bedziesz miec duzy wybor przynajmniej :P.

acha.Czyli lepiej zdac mature z 3 lepiej niz z 6 gorzej ...
bo i tak te 3 najlepsze matury beda brane(badz matury te które licza sie na danym kierunku)
eLTechozaur
eLTechozaur: Historia rozszerzona czy samobojstwo ? no kwestia wzgledna ;) moj kolega matematyk swoja droga lubil historie i sobie tam czytal ksiazki :P. Bedac ze mna na profilu mat-inf zdawal rowniez oprocz matmy historie rozszerzona i mimo ze w 3 klasie nie mielismy histori a przez peirwsze dwie tez nie za wiele to uzyskal 84% :P. Kwestia tego ze moga zaskoczyc z pytaniem tak jak ostatnio :P

ja na swoim profilu w LO mam rozszerzona Historie ale jakby niedokonca ;/ .Przedmioty artystyczna zabieraja mi chyba po jednej czy tam góra 2 historie w ciagu tygodnia ;/
eLTechozaur
Posty: 68 (po ~138 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
eLTechozaur
  28 listopada 2008

E tam kwestia uczenia sie samemu ;-)

Chez626
Chez626
  28 listopada 2008
eLTechozaur
eLTechozaur: E tam kwestia uczenia sie samemu ;-)

dobra mam czas :P ^^ haha
WueRZet
WueRZet
  28 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Marta ! :killer: :P

:ssh: ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja Ciebie tez No ja sobie mysle ^^ :) :P

I jak Cię tu nie kochać :zakochany:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych Wydział Filozoficzny Wydział Historyczny Wydział Filologiczny Wydział Polonistyki Kolejnosc losowa xD :]

Nie polecam filozofii. Nieciekawe to :P Tak samo socjologii. Pełno osób tam idzie, ale po zakończeniu relatywnie ciężej jest im znaleźć pracę niż osobom po polonistyce, czy historii.

Konto usunięte
Konto usunięte: OMG .Podobno Historia rozszerzona to samobójstwo

No przestań :and:
smielaq89
smielaq89
  28 listopada 2008

Nie szkół, chyba na studia ;P

A składać możesz do ilu chcesz, zależy na ile opłat masz kasy ;P

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.