mysza662
mysza662
  23 listopada 2008 (pierwszy post)
Help! pomóżcie mi to przetłumaczyć. Moja szkoła znajduję sie przy ulicy Piłsudskiego. W szkole uczy sie ok 172 gimnazjalistów i 356 Licealistów. W piwnicy znajdują sie szatnie i parę sal. Na parterze znajduje sia 1 sala, aula, stołówka, 2 łazienki. Na 1 pietrze sa sale od 100-116, 2 łazienki i pokój nauczycielski. Na 2 pietrze znajdują sie sale 200-216, 2 łazienki, gabinet pani pedagog. Podłoga w szkole wykonana jest z drewna. Szkoła posiada nowoczesną sale gimnastyczna. Dyrektorem szkół jest E. Saczko. Dodatkowym językiem nauczania jest J. Białoruski. Przed szkołą jest trawnik na którym rosną drzewka. Szkoła nie posiada boiska. Trochę treść dziwna do przetłumaczenia, ale bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuje:*
UkolyszMnieDoSnu
UkolyszMnieDoSnu
  23 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: dziękuje:*

Thanks . :kv3:
W409
Posty: 80 (po ~180 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
W409
  23 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Help! pomóżcie mi to przetłumaczyć. Moja szkoła znajduję sie przy ulicy Piłsudskiego. W szkole uczy sie ok 172 gimnazjalistów i 356 Licealistów. W piwnicy znajdują sie szatnie i parę sal. Na parterze znajduje sia 1 sala, aula, stołówka, 2 łazienki. Na 1 pietrze sa sale od 100-116, 2 łazienki i pokój nauczycielski. Na 2 pietrze znajdują sie sale 200-216, 2 łazienki, gabinet pani pedagog. Podłoga w szkole wykonana jest z drewna. Szkoła posiada nowoczesną sale gimnastyczna. Dyrektorem szkół jest E. Saczko. Dodatkowym językiem nauczania jest J. Białoruski. Przed szkołą jest trawnik na którym rosną drzewka. Szkoła nie posiada boiska. Trochę treść dziwna do przetłumaczenia, ale bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuje:*

Najpierw spróbuj sama przetłumaczyć , a potem ewentualnie my możemy poprawić ci błędy !
Dorqa
Dorqa
  23 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Moja

my :)

Nareszcie !! nie mam juz bana xD haa
sekswubikacji
sekswubikacji
  23 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Help!


dobrze Ci idzie;)
mysza662
mysza662
  23 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: dobrze Ci idzie;)

hahaxD wezcie no niechceci mi pomoc..dobra sama zaczne jak cos to napisze a wy mnie poprawicie;p
Dorqa
Dorqa
  23 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: sekswubikacji: dobrze Ci idzie;)hahaxD wezcie no niechceci mi pomoc..dobra sama zaczne jak cos to napisze a wy mnie poprawicie;p

HURRRAAA przecztala regulaminnn xD
mysza662
mysza662
  23 listopada 2008

żal;/ jedna wypowiedz ,a ile błędów;/

Dorqa
Dorqa
  23 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: żal;/ jedna wypowiedz ,a ile błędów;/

nie wiesz co to żal to nie używaj xD i nie szukaj tu frajerow ktorzy beda za ciebie robic prace domowa
mysza662
mysza662
  23 listopada 2008
Dorqa
Dorqa: i nie szukaj tu frajerow ktorzy beda za ciebie robic prace domowa

oj ciii ........ sciągam translator, który i tak mi w niczym nie pomoze^^ hehe
aaPaulinka
aaPaulinka
  23 listopada 2008

@mysza662:
ale ty jesteś durna...

DYNAMI3
Posty: 5505 (po ~204 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DYNAMI3
  24 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: sciągam translator, który i tak mi w niczym nie pomoze^^ hehe

no na pewno nie pomoże ci w zdobyciu pomocy tutaj - jeżeli myślisz, że po tym tekście ktokolwiek tutaj ruszy palcem, to hmmm...

jeleni szukaj w lesie.
fenacious
fenacious
  24 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: sciągam translator, który i tak mi w niczym nie pomoze

to po co go ściągasz.? :and:
DYNAMI3
Posty: 5505 (po ~204 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DYNAMI3
  24 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: to po co go ściągasz.?

bo myśli, że jak ściągnie translator i wklei tutaj bełkot, to ktoś jej pomoże - bo w końcu "spróbowała sama przetłumaczyć, ale jej nie wyszło"

:and:
Dorqa
Dorqa
  24 listopada 2008

za te teksty nawet palcem nie tykne...

najlepsze jest to ze w innym temacie sie wymądrzała aby autor zaczal korzystac z google :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.