agniesiaO3
agniesiaO3
  16 listopada 2008 (pierwszy post)

Cześć! Miałam do napisania pracę po angielsku na temat złych i dobrych stron używania telefonu komórkowego. Nie miałam się trzymać żadnych czasów i żadnych reguł. wyszło mi coś takiego.:

In those days young and old people are using mobile phones. But if it`s necessarily?
In my opinoin telephones are very good thing. Thank`s for they we can staying in touch with friends, about any time. Our parents can always known what are we doing, when we come back home. When we need give some important information to someone, we can do it very fast. We have a phones for the convenience of being contactable almost anywhere or for the security, because we, and our parents feel safer when we have phone.(tu bym chciała napisać że telefony mają wiele przydatnych funkcji, ale nie wiem jak:/) MP3, camera, alarm clock are very usefulness.
Unfortunately cells have bad way. Some people are addicted to mobiles. It isn`t good when phone started be more important than friends. Sometimes i see like someone want talk with friend, and, he or she prefer texting with someone else. Porer children sometimes haven`t mobile and they don`t konw what answee if someone asked why.

Bardzo bym chciała zeby ktoś mi wskazał moje błędy szczególnie te gramatyczne i wyrazowe. dziękuję za jakąkolwiek pomoc

foccowme
foccowme
  16 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Some people are addicted

To mi sie rzuciło w oczy jak tylko otworzyłam temat.... czas teraźniejszy w przeszłym ?

Konto usunięte
Konto usunięte: In those days young and old people are using mobile phones

:wtf:

ja tego nie poprawiam, za duzo błędów, spadam na randke:bye:
agniesiaO3
agniesiaO3
  16 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: To mi sie rzuciło w oczy jak tylko otworzyłam temat.... czas teraźniejszy w przeszłym ?

wiem wiem addict dzięki:]

Konto usunięte
Konto usunięte: ja tego nie poprawiam, za duzo błędów, spadam na randke

udanej!;)
agniesiaO3
agniesiaO3
  16 listopada 2008

ale jakby ktoś miał jednak czas i chęć sprawdzić to będę bardzo bardzo wdzięczna
coś mi nie idzie pisanie prac... ;(

zuzannah
Posty: 183 (po ~173 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 90
zuzannah
  16 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ale jakby ktoś miał jednak czas i chęć sprawdzić to będę bardzo bardzo wdzięczna coś mi nie idzie pisanie prac... ;(
chętnie bym to sprawdziła, ale nierozumiem ani jednego zdania. ja się uczyłam niemieckiego a teraz początkująca z anglika jestem... kumpela mnie nazwała angielskim analfabetą....
agniesiaO3
agniesiaO3
  16 listopada 2008
zuzannah
zuzannah: chętnie bym to sprawdziła, ale nierozumiem ani jednego zdania. ja się uczyłam niemieckiego a teraz początkująca z anglika jestem... kumpela mnie nazwała angielskim analfabetą....

dziekuję za chęci:) ja się uczyłam niemieckiego przez 3 lata i mało pamiętam praktycznie tylko podstawy
a co do anglika to dasz radę;) na pewno. pozdro
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.