MilaaaPotworzyca
MilaaaPotworzyca
  14 listopada 2008 (pierwszy post)

Hej wam Mam zrobic referat na temat Feminizmu i chciała bym poznac zdania zwyklych ludzi na temat tego nurtu . Co sadzicie o Feministkach ? A moze ktoras z pań tutaj sie znajdujacych jest Feministka ? Czy kobiety walczace o rownouprawnienie naprawde a takie okropne ? Czy kazda Feministaka jest lesbijka ,wynika to z tego ze na wiekszosci forum o tym pisz dlatego zadalam takie pytanie (nie chce nikogo obrazac) Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  14 listopada 2008
MilaaaPotworzyca
MilaaaPotworzyca: Czy kazda Feministaka jest lesbijka

nie!
vanLestath
vanLestath
  14 listopada 2008

Ta walka to jest dziwna wg mnie... Niby równouprawnienie itp, ale z "przywilejów" i nawyków wyrobionych przez lata korzystać są. Osobiście myślę, że takowe osoby walczące nie są potrzebne. Robią tylko burze wokół błachego powodu i robią wszystko dla rozgłosu. Myślą tylko o pokazaniu się i upokorzeniu drugiej płci. Oczywiście to są moje SPOSTRZEŻENIA. Mylić się mogę, ale tylko z tym się spotkałem.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  15 listopada 2008
MilaaaPotworzyca
MilaaaPotworzyca: Co sadzicie o Feministkach ?

że moją za dużo genów Y

MilaaaPotworzyca
MilaaaPotworzyca: Czy kobiety walczace o rownouprawnienie naprawde a takie okropne ?

zależy od sposobu walki ..

MilaaaPotworzyca
MilaaaPotworzyca: Czy kazda Feministaka jest lesbijka

chyba nie :woot:
...Ignorance is bliss...
lubiepicmleko
lubiepicmleko
  15 listopada 2008
MilaaaPotworzyca
MilaaaPotworzyca: Czy kazda Feministaka jest lesbijka

nie . ja jestem fem a faceci mnie kręcą
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.