Dejwid8
Dejwid8
  13 listopada 2008 (pierwszy post)

Czy moze mi ktos pomóc napisac podanie do Dyrektora szkoły o przeniesienie mnie do klasy humanistycznej ?

Pomocy.

Maaaartaa
Maaaartaa
  13 listopada 2008

a z czym masz problem ? w ogóle nie umiesz napisać podania czy jak ??

4Pure
4Pure
  13 listopada 2008

[imię][nazwisko][miejscowość][data]
[ulica]
[kod pocztowy][miejscowość]

Dyrekcja szkoły [jak się nazywa Twoja szkoła + miejscowość, gdzie mieści się Twoja szkoła, np.
Liceum Ogólnokształcącego imienia Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
w Kielcach]


[Akapit] Zwracam się z uprzejmą prośbą o przeniesienie mnie do klasy humanistycznej, tj. klasa [podaj klasę, np. 2 ''a''].

[Akapit] Swoją prośbę motywuję tym, iż profil, na który aktualnie się dostałem, nie spełnia moich oczekiwań. Interesuję się j. polskim i historią, te przedmioty od dawna mnie fascynowały.

[Akapit]Nadmieniam, że z egzaminu, którego to pisałem na zakończenie gimnazjum, otrzymałem [ilość punktów. Jeżeli nie miałeś dużo tych punktów, lepiej omiń to zdanie]. Dodam, że jestem bardzo sumiennym i pracowitym uczniem, a przyjęcie mnie na profil humanistyczny pozwoliłby mi realizować marzenia związane z przyszłością, ponieważ zamierzam studiować prawo [no i co z tego, że nie zamierzasz? trzeba trochę naściemniać, by Cię przyjęli ;-)]

Z nadzieją oczekuję na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Z wyrazami szacunku
~podpis~
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  13 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy moze mi ktos pomóc napisac podanie do Dyrektora szkoły o przeniesienie mnie do klasy humanistycznej ?


Konto usunięte
Konto usunięte: [imię][nazwisko][miejscowość][data] [ulica] [kod pocztowy][miejscowość]Dyrekcja szkoły [jak się nazywa Twoja szkoła + miejscowość, gdzie mieści się Twoja szkoła, np. Liceum Ogólnokształcącego imienia Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Kielcach][Akapit] Zwracam się z uprzejmą prośbą o przeniesienie mnie do klasy humanistycznej, tj. klasa [podaj klasę, np. 2 ''a'']. [Akapit] Swoją prośbę motywuję tym, iż profil, na który aktualnie się dostałem, nie spełnia moich oczekiwań. Interesuję się j. polskim i historią, te przedmioty od dawna mnie fascynowały. [Akapit]Nadmieniam, że z egzaminu, którego to pisałem na zakończenie gimnazjum, otrzymałem [ilość punktów. Jeżeli nie miałeś dużo tych punktów, lepiej omiń to zdanie]. Dodam, że jestem bardzo sumiennym i pracowitym uczniem, a przyjęcie mnie na profil humanistyczny pozwoliłby mi realizować marzenia związane z przyszłością, ponieważ zamierzam studiować prawo [no i co z tego, że nie zamierzasz? trzeba trochę naściemniać, by Cię przyjęli ;-)] Z nadzieją oczekuję na pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Z wyrazami szacunku ~podpis~

plus 100zł w kopercie
...Ignorance is bliss...
CrAzY1123
CrAzY1123
  14 listopada 2008
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  14 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte:

:bye:. Tobie podziękujemy.

RexMundi
RexMundi: plus 100zł w kopercie

a mnie o dziwo za free przenieśli. :ssh:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.