LysyLukaszO
Posty: 170 (po ~333 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
LysyLukaszO
  13 listopada 2008 (pierwszy post)

Wie ktoś może z jakiej książki jest ten test, albo gdzie można znaleźć klucz odpowiedź do testów z tej książki? Bardzo mi zależy;)

Nieważne jak się starasz i tak nigdy nie będziesz w pełni zadowolony ze swoich osiągnięć;)

xXxBatixXx
xXxBatixXx
  13 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte:

jezeli to jest tekst na czytanie ze zrozumieniem to odp moga byc naprawde rozne i nie byc nigdzie podane
LysyLukaszO
Posty: 170 (po ~333 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
LysyLukaszO
  13 listopada 2008

na lekcjach sprawdzamy odpowiedzi z kluczem, wiec w książce z której są jest klucz. Nie chce mi sie ich robić, bo mi mautra z polskiego wystarczy na 30% a tyle to spokojnie bede miał, wole skupić się na matmie i zdać rozszezona na minimum80%

Nieważne jak się starasz i tak nigdy nie będziesz w pełni zadowolony ze swoich osiągnięć;)

xXNeverAgainXx
xXNeverAgainXx
  13 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: na lekcjach sprawdzamy odpowiedzi z kluczem, wiec w książce z której są jest klucz. Nie chce mi sie ich robić, bo mi mautra z polskiego wystarczy na 30% a tyle to spokojnie bede miał, wole skupić się na matmie i zdać rozszezona na minimum80%


nie zdaje jeszcze matury ale już wiem ,że będzie całkiem odwrotnie.. To z matmy będę mieć w najlepszym wypadku 30% mam nadzieje..
xXxBatixXx
xXxBatixXx
  13 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: na lekcjach sprawdzamy odpowiedzi z kluczem, wiec w książce z której są jest klucz. Nie chce mi sie ich robić, bo mi mautra z polskiego wystarczy na 30% a tyle to spokojnie bede miał, wole skupić się na matmie i zdać rozszezona na minimum80%

radze probowac, starsza jest nauczycielka... i wiem ze tera rosnie pokolenie debili (nie urazajac nikogo) nie rozumiejacych tego co czytaja :and:
wiec na przyszlosc na pewno Ci sie przyda
justisssia
justisssia
  13 listopada 2008

Nie mam pojęcia, ale te testy na czytanie ze zrozumieniem to ogólnie nietrafiony pomysł.
Każdy przecież może różnie interpretować.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie chce mi sie ich robić, bo mi mautra z polskiego wystarczy na 30%

To, ile zrobisz takich testów nie wpływa na wynik z matury.
LysyLukaszO
Posty: 170 (po ~333 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
LysyLukaszO
  14 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: radze probowac, starsza jest nauczycielka... i wiem ze tera rosnie pokolenie debili (nie urazajac nikogo) nie rozumiejacych tego co czytaja wiec na przyszlosc na pewno Ci sie przyda

Jak robię samodzielnie te testy to mam zazwyczaj ponad 70%, wiec nie jest źle;p gorzej u mnie jest z ortografią błąd na błędzie robię i lektury jeszcze żadnej w liceum nie przeczytałem. Mam nadzieje, że polski nigdy mi się nie przyda jak pójdę na informatykę albo jakieś budownictwo:)

Nieważne jak się starasz i tak nigdy nie będziesz w pełni zadowolony ze swoich osiągnięć;)

GdzieSens
GdzieSens
  14 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: na lekcjach sprawdzamy odpowiedzi z kluczem, wiec w książce z której są jest klucz. Nie chce mi sie ich robić, bo mi mautra z polskiego wystarczy na 30% a tyle to spokojnie bede miał, wole skupić się na matmie i zdać rozszezona na minimum80%

:lol2: aha już to widze :zonk:
weź się do roboty
xXxBatixXx
xXxBatixXx
  14 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak robię samodzielnie te testy to mam zazwyczaj ponad 70%, wiec nie jest źle;p gorzej u mnie jest z ortografią błąd na błędzie robię i lektury jeszcze żadnej w liceum nie przeczytałem. Mam nadzieje, że polski nigdy mi się nie przyda jak pójdę na informatykę albo jakieś budownictwo:)

wyrob sobie dysko :mrgreen:
ja tak zrobilem przed maturka :crylol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.