MoNiaaa12345
MoNiaaa12345
  6 listopada 2008 (pierwszy post)

pare dni temu zerwał ze mna chłopak powód był beznadziejny bo powiedzial ze nie mozemy sie spotkać bo on ma mało czasu. To ja sobie mysle mało czasu? zastawia sie pracą? przeciez cały czas pracowal i nie przeszkadzalo mu spotykac sie ze mną. Mialam go zza kompletnego kretyna powiedzialam mu to a on sie zgodzil i powiedzial ze kiedys bedzie tego zalował. Nie odzzywam sie o niego do tej pory bo jestem honorowa a dzisiaj mial opis na gg ,, hello....for you i'm dying" Potem zaczelam układac wszystko w calośc i myśle czy to słowa piosenki, metafora czy on naprawde umiera???:((

ona268
ona268
  6 listopada 2008
MoNiaaa12345
MoNiaaa12345: pare dni temu zerwał ze mna chłopak powód był beznadziejny bo powiedzial ze nie mozemy sie spotkać bo on ma mało czasu. To ja sobie mysle mało czasu? zastawia sie pracą? przeciez cały czas pracowal i nie przeszkadzalo mu spotykac sie ze mną. Mialam go zza kompletnego kretyna powiedzialam mu to a on sie zgodzil i powiedzial ze kiedys bedzie tego zalował. Nie odzzywam sie o niego do tej pory bo jestem honorowa a dzisiaj mial opis na gg ,, hello....for you i'm dying" Potem zaczelam układac wszystko w calośc i myśle czy to słowa piosenki, metafora czy on naprawde umiera???:((

:zonk:
na pewno nie umiera.
MoRpHiNe14
MoRpHiNe14
  6 listopada 2008

Dziewczynko, zły dział :woot:

Aikou
Posty: 18653 (po ~69 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Aikou
  6 listopada 2008

Metafora.
Pozatym powiedz mi kochanie,
Co to ma wspolnego z forum szkola ? :wtf:

DYNAMI3
Posty: 5505 (po ~204 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DYNAMI3
  6 listopada 2008
MoNiaaa12345
MoNiaaa12345: Potem zaczelam układac wszystko w calośc i myśle czy to słowa piosenki, metafora czy on naprawde umiera???:((

już umarł, ale nie ten chłopak .

TWÓJ MÓZG .

:zonk:
Paulinka4xD
Paulinka4xD
  6 listopada 2008
MoNiaaa12345
MoNiaaa12345: ,, hello....for you i'm dying"


ee nie wyolbrzymiaj ! Na pewno nie umiera.

PS. nie ten dział. !! :ssh:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  6 listopada 2008
MoNiaaa12345
MoNiaaa12345: hello....for you i'm dying"

yhym.. umiera:tak:
nie chciał Ci sprawiać przykrości i zmartwień .. dlatego umiera w samotności porzuciwszy miłość swojego życia
...Ignorance is bliss...
agoosiaaa
agoosiaaa
  7 listopada 2008
MoNiaaa12345
MoNiaaa12345: ,, hello....for you i'm dying"

znaczy ze juz znalazl sobie inna, bo ty go dobijasz. ja sie dziwie, ze on w ogole z czyms tak pustym wytrzymal.
GdzieSens
GdzieSens
  7 listopada 2008
MoNiaaa12345
MoNiaaa12345: pare dni temu zerwał ze mna chłopak powód był beznadziejny bo powiedzial ze nie mozemy sie spotkać bo on ma mało czasu. To ja sobie mysle mało czasu? zastawia sie pracą? przeciez cały czas pracowal i nie przeszkadzalo mu spotykac sie ze mną. Mialam go zza kompletnego kretyna powiedzialam mu to a on sie zgodzil i powiedzial ze kiedys bedzie tego zalował. Nie odzzywam sie o niego do tej pory bo jestem honorowa a dzisiaj mial opis na gg ,, hello....for you i'm dying" Potem zaczelam układac wszystko w calośc i myśle czy to słowa piosenki, metafora czy on naprawde umiera???:((

jesteś jak bańka mydlana... taka... pusta
justisssia
justisssia
  7 listopada 2008
MoNiaaa12345
MoNiaaa12345: myśle czy to słowa piosenki, metafora czy on naprawde umiera???:((

Umiera. :tak:
Zdecydowanie.
Exciter
Posty: 11071 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
Exciter
  7 listopada 2008
MoNiaaa12345
MoNiaaa12345: pare dni temu zerwał ze mna chłopak powód był beznadziejny bo powiedzial ze nie mozemy sie spotkać bo on ma mało czasu. To ja sobie mysle mało czasu? zastawia sie pracą? przeciez cały czas pracowal i nie przeszkadzalo mu spotykac sie ze mną. Mialam go zza kompletnego kretyna powiedzialam mu to a on sie zgodzil i powiedzial ze kiedys bedzie tego zalował. Nie odzzywam sie o niego do tej pory bo jestem honorowa a dzisiaj mial opis na gg ,, hello....for you i'm dying" Potem zaczelam układac wszystko w calośc i myśle czy to słowa piosenki, metafora czy on naprawde umiera???:((


zawyzylas sobie wiek na profilu o jakies 7 lat.... :zonk:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.