SweetLaskaKasia
SweetLaskaKasia
  4 listopada 2008 (pierwszy post)

Pasażer pociągu który w ciągu 2 godzin przebywa droge km idzie wzdłuż pociagu z predkoscia m/min. Jaka jest jego predkosc wzgledem Ziemi gdy
a)idzie w kierunku ruchu pocciagu
b)idzie w kierunku przeciwnym do ruchu pociągu

7Luker7
7Luker7
  4 listopada 2008

@SweetLaskaKasia:
Wzięłabyś się za naukę a nie za lans.
Powodzenia w szkole.

DYNAMI3
Posty: 5505 (po ~204 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DYNAMI3
  4 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: m/min.

łekórva, już raz pytałem

ILE M NA TĄ ZAKICHANĄ MINUTĘ???

:zonk:
NatalCia7412
NatalCia7412
  4 listopada 2008

Musisz obliczyć prędkość pasażera i Ziemi. w podpunkcie a te dwie wartości dodajesz zaś w b odejmujesz, od większej mniejszą. :woot:
tak to chyba będzie, choć nie wiem do końca. :)

AvengedLove
AvengedLove
  4 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ILE M NA TĄ ZAKICHANĄ MINUTĘ???


jednego cepie, skoro nie napisała :lol:
Deathbreaker
Deathbreaker
  4 listopada 2008

Co go wyzywasz ? Ja też bym nie wiedział... To nie wiem co to za pociąg ,który przebywa drogę kilometra w czasie 2 godzin ;)

DYNAMI3
Posty: 5505 (po ~204 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DYNAMI3
  5 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: jednego cepie, skoro nie napisała

cep cie robił i musiał wyjątkowo niedorobić, dlatego takie głupoty p:cenzura:rzysz teraz na forum

co to jest za pociąg, który jedzie 1km/h i pasażer, który idzie wzdłuż pociągu z prędkością 1m/min?

śmiem twierdzić że nawet robić popularne "tip-topy" nie jesteś w stanie iść tak wolno

:and:

ogarnij sie, bo skończysz jako prostytutka :napalony:
raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  5 listopada 2008

masz tu przykład: jeśli pociąg w którym się znajduję jedzie z prędkością 80 Km/h a ja poruszam się do przodu z prędkością 4 km/h to ja względem ziemi poruszam się z prędkością 84 Km/h ale jeśli się idę do tyłu z tą samą prędkością to już względem ziemi poruszam się z prędkością 76 km/h zadanie bardzo łatwe

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.