pszemeka
pszemeka
  4 listopada 2008 (pierwszy post)
Konto usunięte
Konto usunięte: Ponad połowa uczniów korzysta z dodatkowych, płatnych zajęć. Jeszcze nie dawno, nie chętnie przyznawano się do faktu, że dziecko pobiera korepetycje. Teraz jest to rodzaj nobilitacji. Powstaje również coraz więcej profesjonalnych ośrodków świadczących tego rodzaju usługi. Dużo tańszym sposobem na powtarzanie przed egzaminem na kursach stacjonarnych jest e-learning, czyli szkolenia w całości przez internet. W "Gazetowym" portalu zdajmy.pl cena jednego kursu np. z bloku humanistycznego to wydatek 35 zł. Pakiet przyrodniczo-matematyczny i humanistyczny razem kosztuje niewiele więcej - 52 zł.

Są potrzebne, ale bez przesady, jeśli robi się to dla szpanu, to już przegięcie.
A jakie jest wasze zdanie ?

xKari277
xKari277
  4 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: żeby nie zdać matury to trzeba ale być debilem

ale jak się nie zna podstawowych słów to zapewne ciężko jest
:and:
7Luker7
7Luker7
  4 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: A jakie jest wasze zdanie ?

Gówniarzy za mocno starzy rozpieszczają.
DYNAMI3
Posty: 5505 (po ~204 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DYNAMI3
  4 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ale jak się nie zna podstawowych słów to zapewne ciężko jest

nie, serio, matura jest łatwa

miałem 100 procent z podstawy :mrgreen:
pubaj
pubaj
  4 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: niektórzy z mojej klasy myślą nad matura z niemieckiego, a jak mi wiadomo jest ona dużo trudniejsza od tej z angielskiego

uważam, że jest tak samo trudna jak z angielskiego, zresztą niemieckiego ucze się 8 lat, a angielskiego dopiero rok, węc na pewno nie podołam..

Konto usunięte
Konto usunięte: zwłaszcza tych naprawde dobrych uczniów a zawsze było tak że to Ci słabsi chodzili na korki aby wyrównać poziom

to też prawda, chociaż Ci gorsi też chodzą..
ekscentryczna
ekscentryczna
  4 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Są potrzebne, ale bez przesady, jeśli robi się to dla szpanu, to już przegięcie. A jakie jest wasze zdanie ?

ja na takie sie wybieram i chyba juz w przyszlym roku z francuskiego. :tak:
no i z matmy chyba. :and:
pszemeka
pszemeka
  4 listopada 2008

Ja myślę nad maturą z fizyki, a fizyk - mój wychowawca, zdaje się, niewiele nas nauczy....

justisssia
justisssia
  4 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: A jakie jest wasze zdanie ?

Ja tam nigdy korepetycji nie potrzebowałam.
Mam się czuć gorsza? :wtf:
xKari277
xKari277
  4 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: to było fajne, mi się podobało, dla mnie to był challenge ale ja się angielskiego uczyłem ciurkiem od 4. roku życia praktycznie, i zawsze kilka lat przed resztą klasy, a angielski w drugiej klasie liceum to był bodaj pierwszy moment w moim życiu kiedy z kartkówek przestawałem zgarniać piątki

ja się uczyłam od siódmego :woot:
znam podstawy gramatyke na full ale słownictwo to masakra :and:
xKari277
xKari277
  4 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: nie, serio, matura jest łatwa miałem 100 procent z podstawy

powaznie ? :wtf:

Konto usunięte
Konto usunięte: uważam, że jest tak samo trudna jak z angielskiego, zresztą niemieckiego ucze się 8 lat, a angielskiego dopiero rok, węc na pewno nie podołam..

mnie nauczyciele mówią że z angielskiego jest dużo prostsza od nimieckiej matury :woot:
wierze im na słowo ;]


Konto usunięte
Konto usunięte: to też prawda, chociaż Ci gorsi też chodzą..

ta niby chodzą...
jka ktoś chce naprawde się uczyć to owszem .
Dorqa
Dorqa
  4 listopada 2008

nie widze nic imponujacego w chodzeniu na korki - a raczej siara ;d
a jak ktos tym szpanuje to ma cos nie ten z glowa ;d i juz nie wie czym sie chwalic

AvengedLove
AvengedLove
  4 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Są potrzebne, ale bez przesady, jeśli robi się to dla szpanu, to już przegięcie. A jakie jest wasze zdanie ?


Ja mam w tym roku pierwszy raz dodatkowe lekcje.
Znaczy poszłam na kurs z Niemieckiego.
Tylko dlatego, że potrzebuję do matury.
goosiaxd
goosiaxd
  4 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: niewiele nas nauczy....

pawie jak pani H.T. xD
baskas4
baskas4
  4 listopada 2008
Dorqa
Dorqa: a jak ktos tym szpanuje to ma cos nie ten z glowa ;d i juz nie wie czym sie chwalic

moze tym ze ich stac?

nie mam potrzeby pobierania dodatkowych lekcji, gdyż oceny jakie mam, mnie satysfakcjonują ;d
a tym bardziej nie potrzebuję korepetycji, żeby poczuć się fajną. Sama chciałabym dawac komuś korepetycje, szkoda tylko, że nie mam talentu do żadnego z przedmiotów :and:
pubaj
pubaj
  4 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: mnie nauczyciele mówią że z angielskiego jest dużo prostsza od nimieckiej matury wierze im na słowo ;]

a ja żyję w przekonaniu, że jest na takim samym poziomie ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: ta niby chodzą... jka ktoś chce naprawde się uczyć to owszem .

jakby się nie chciało to i by nie chodzili ;-P
DYNAMI3
Posty: 5505 (po ~204 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DYNAMI3
  4 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: powaznie ?

no serio :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.