aaaczarna
aaaczarna
  4 listopada 2008 (pierwszy post)

potrzebuje do maturki z polskiego krótkiego urywka z jakiegos filmu gdzie fajnie jest ukazana smierc chodzi mi o to bym mogla odtworzyć na chwile urywek filmu by leciała jakas fajna muzyka i ktos umierał
żaden film nie przychodzi mi do glowy
nie chce horroru
tylko cos oddajacego klimat
pomoże ktos?

aaaczarna
aaaczarna
  4 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: już ci dałem, Piła III ja akurat od filmów nie jestem ekspertem, od kilku lat karmię się wyłącznie horrorami, stąd też postępujące beretu zrycie

ta ja filmow nie ogladam jakos brak czasu a jak juz jest czas to zapominam ze mialam cos obejzec:mrgreen:
Paulinka4xD
Paulinka4xD
  4 listopada 2008
aaaczarna
aaaczarna: potrzebuje do maturki z polskiego krótkiego urywka z jakiegos filmu gdzie fajnie jest ukazana smierc chodzi mi o to bym mogla odtworzyć na chwile urywek filmu by leciała jakas fajna muzyka i ktos umierał żaden film nie przychodzi mi do glowy nie chce horroru tylko cos oddajacego klimat pomoże ktos?


może film Romeo i Julia albo tytanic ? nic innego mi nie przychodzi :and:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  4 listopada 2008
aaaczarna
aaaczarna: fajnie jest ukazana smierc

Zielona Mila
LadyKillers
...Ignorance is bliss...
GdzieSens
GdzieSens
  5 listopada 2008
aaaczarna
aaaczarna: potrzebuje do maturki z polskiego krótkiego urywka z jakiegos filmu gdzie fajnie jest ukazana smierc chodzi mi o to bym mogla odtworzyć na chwile urywek filmu by leciała jakas fajna muzyka i ktos umierał żaden film nie przychodzi mi do glowy nie chce horroru tylko cos oddajacego klimat pomoże ktos?

Titanic ??? :)
lolipopHs
lolipopHs
  5 listopada 2008

ja znam ciekawy... Bagiński katedra. jak chcesz to moge ci go wyslac jest w miare krutki. i bardzo ciekawy mam go od nayczycielki polskiego i pochodzi z sredniowiecza. nic w nim nie mowia ale dziewki sa za...jebiste. i garfika tez:)

kasiacmok881
kasiacmok881
  5 listopada 2008

he he a jaki masz temat czy w temacie musisz odwoływać sie do filmów?

baskas4
baskas4
  5 listopada 2008

lista schindlera.

aaaczarna
aaaczarna
  5 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: he he a jaki masz temat czy w temacie musisz odwoływać sie do filmów?

temat to motyw smierci ale przydaly by sie jakies efekty dodatki nie cche mi sie robic plakatu mysle ze lepiej by bylo wlaczyc kawalek filmu ale nie wiem jakiego
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.