blondynkaax3
blondynkaax3
  4 listopada 2008 (pierwszy post)
Hej ;) ;*
Do czwartku muszę się nauczyć na 2 sprawdziany (wiem, że to niezgodne z regulaminem ale ten spr. jest przesunięty) i dodatkowo na kartkówkę i jeszcze wiersz... :/
Nie wiem jak sobie z tym poradzić, mam 2 dni, na dodatek jestem chora i bardzo źle sie czuję a zwolnienie nie wchodzi w grę... ;/
jak już próbuję się uczyć to zapamiętuję pierwszy punkt, uczę sie drugiego a za chwilę zapominam co w pierwszym było...
Co mogę zrobić z tym?? ;(
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  4 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co mogę zrobić z tym?? ;(

kup sobie plussssssssssssssssz
albo sesje
...Ignorance is bliss...
Deathbreaker
Deathbreaker
  4 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Hej ;) ;* Do czwartku muszę się nauczyć na 2 sprawdziany (wiem, że to niezgodne z regulaminem ale ten spr. jest przesunięty) i dodatkowo na kartkówkę i jeszcze wiersz... :/

czasem miałem nawet 4 sprawdziany dziennie.

Konto usunięte
Konto usunięte: jak już próbuję się uczyć to zapamiętuję pierwszy punkt, uczę sie drugiego a za chwilę zapominam co w pierwszym było... Co mogę zrobić z tym?? ;(

Weź fetę :mrgreen:
DYNAMI3
Posty: 5505 (po ~204 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DYNAMI3
  4 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co mogę zrobić z tym?? ;(

Na Twoim miejscu nie siedziałbym przed kompem tylko wlał w siebie podwójną dawkę Coldrexu i śmigał do łóżka. Tym samym zwiększasz prawdopodobieństwo, że jutro będziesz zdrowa i nauczysz się chociaż minimalnie, będąc przytomna - w przeciwnym razie, z grypą czy co-tam-masz, ryzykujesz to, że chorując nie nauczysz się tak naprawdę niczego, przemęczysz organizm pracując na zwiększonych obrotach i poddając siebie działaniu stresu, po czym - po czwartkowym powrocie ze szkoły - będziesz załatwiona na amen i spędzisz w łóżku kolejne dwa tygodnie :tak:
xKari277
xKari277
  4 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co mogę zrobić z tym?? ;(

ech i tak mogło być gorzej...
nie myślisz o tym czego się uczysz wiec choćbyś siedziała kilka godzin nad tym i tak się nie nauczysz .
Zażyj jakieś tabletki skoro jesteś chora połóż się, prześpij się
Gdy poczujesz się lepiej zacznij się od początku uczyć .
Paulinessa16
Paulinessa16
  4 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co mogę zrobić z tym?? ;(


Ja czasem mialam gorzej. No nic, uczylam sie i robilam sciagi ;) a jak jestem chora to nie ide do szkoly i o.
Dorqa
Dorqa
  4 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Do czwartku muszę się nauczyć na 2 sprawdziany (wiem, że to niezgodne z regulaminem ale ten spr. jest przesunięty) i dodatkowo na kartkówkę i jeszcze wiersz... :/

co ??? to jest PIKUŚ :D
ja jutro pisze dwa sprawdziany [ang i fizyka] bedzie kartkoak z polaka, w czwartek pisze rowniez sprawdzian z gegry a w piatek pyta na historii a piszemy na biologi ! :D
u nas to normalka - a nikt nam nie przelozy sprawdzianu ;p jutro bedziemy sie klocic :D
dasz rade mowie Ci...
czasami jest gorzej

Wyobraz sobie ze ja dwa tyygodnie temu przyszlam z tygodniowej nieobecnosci bo bylam chora i pisalam 4 sprawdziay, kilka kartkowek i jeszcze mnie pytali ;/

Gimnazjum to nie podstawowka ;p

ale najwazniejsze to nie tracic humoru i robic sobie jaja z tego ;p

i nie marwt sie za bardzo nauka najwazniejsze jest ZDROWIE;p
pzdr
15IAmYourDream15
15IAmYourDream15
  4 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Do czwartku muszę się nauczyć na 2 sprawdziany

super
ja mam jutro sprawdzian 2 kartkowki
w czwartek mowimy wiersz xD
a w piatek znowu kartkowka
DYNAMI3
Posty: 5505 (po ~204 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DYNAMI3
  4 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam jutro sprawdzian 2 kartkowki w czwartek mowimy wiersz xD a w piatek znowu kartkowka

chcesz sie zrelaksować? :napalony:
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  4 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: na dodatek jestem chora i bardzo źle sie czuję

to po co do szkoły chodzisz? :and:
IAmSidVicious
IAmSidVicious
  4 listopada 2008

Pewnie masz niedobór magnezu, możesz kupić tabletki, mi pomagają.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.