DominisssQa93
DominisssQa93
  1 listopada 2008 (pierwszy post)

Co mogę powiedzieć w speachu na temat MY SCHOOL DAY . Dodam, że jestem totalna noga. Muszę się tego wukuć na blachę ;p

Dorqa
Dorqa
  1 listopada 2008

Przeczytaj regulamin

fabuleux
Posty: 3259 (po ~81 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 32
fabuleux
  1 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co mogę powiedzieć w speachu na temat MY SCHOOL DAY . Dodam, że jestem totalna noga. Muszę się tego wukuć na blachę ;p


a jaką masz książkę do angielskiego?
Oh you're so naive yet so... :zakochany:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  1 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co mogę powiedzieć

o swoim dniu w szkole :ninja:
...Ignorance is bliss...
xOxJestemSobaxOx
xOxJestemSobaxOx
  1 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co mogę powiedzieć w speachu na temat MY SCHOOL DAY . Dodam, że jestem totalna noga. Muszę się tego wukuć na blachę ;p

Ahaaaaa....
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  1 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ahaaaaa....

i po co to piszesz?!
uzak
uzak
  2 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co mogę powiedzieć w speachu na temat MY SCHOOL DAY

jakie masz zajęcia, od której do której je masz, jakie najbardziej lubisz jakich nie lubisz, o nauczycielach mozna cos... co robisz na przerwach.. i w sumie to chyba tyle :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ahaaaaa....

:zonk:
PiJay666
PiJay666
  2 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co mogę powiedzieć w speachu na temat MY SCHOOL DAY . Dodam, że jestem totalna noga. Muszę się tego wukuć na blachę ;p


to pewnie nie jest twoj 1 rok nauki nagielskiego a ty tu z takim zadaniem wywalasz? :zonk:
czegos prostszego dac nie mogli :zonk:
ja jestem w twoim wieku i na widok moich zadan bys sie rozplakala, jesli tego nie umiesz zrobic :zonk:

pzdr serdecznie :and:
GdzieSens
GdzieSens
  3 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: na widok moich zadan bys sie rozplakala, jesli tego nie umiesz zrobic

:tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: jakie masz zajęcia, od której do której je masz, jakie najbardziej lubisz jakich nie lubisz, o nauczycielach mozna cos... co robisz na przerwach.. i w sumie to chyba tyle

nawet możesz powiedzić o której jesz śniadanie i co jesz, to zwykłe lanie wody, nie ważne co powiesz... musisz gadać i gadać.. ŁATWIZNA a jeśli tego nie potrafisz to niestety. my takie coś mieliśmy w 6 klasie czyli na drugim roku angielskiego :and:
DYNAMI3
Posty: 5505 (po ~204 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DYNAMI3
  3 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co mogę powiedzieć w speachu

Najsampierw to ty weź się naucz jak się pisze SPEECH :zonk:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.