deadlynightshade
Posty: 5933 (po ~49 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
deadlynightshade
  1 listopada 2008 (pierwszy post)

więc,w poniedziałek do szkoły mamy przyjść ubrani `hallowen'owo`,najlepiej[najoryginalniej] ubrana osoba dostanie nagrode,wszyscy praktycznie ubieraja sie za czarownice,wampiry,a ja chce być oryginalna ale...no własnie,nie mam pomysłu .mógłby mi ktoś coś podpowiedzieć? ewentualnie co ubrać,jaki zrobić makeup.
z góry dzięki.

www.deadlynightshade69.fotka.pl

N!3 j3$t3M $ł!!!t gF!@$$tk0m $h3By mN!3ć S!up3R eXXtr@ 0p!$$!k tUt@j [!!!]

-_-'

mówię nie!

piszę poprawnie po polsku,gardzę poke i fejczurami.
justisssia
justisssia
  1 listopada 2008

A co, nagrodą się podzielisz ? -.-

xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  1 listopada 2008
ja bym się przebrała za wampirzycę. :and:
ale zrobiła taki śliczny makijaż. jakieś zęby dokupiła czy coś. :mrgreen:
Holigula
Holigula
  1 listopada 2008

Hmmm szczeże to nie mam pojęcia... Może za diabła??;D Ja mam takie widły zrobione z metalu xD są świetne, a tata robił je 10 min;D

xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  1 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: szczeże

:wtf:

po co zakładałaś 2 takie same tematy?!
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  1 listopada 2008

może za jakaś zjawe z azjatyckich horrorów

...Ignorance is bliss...
dentka91
dentka91
  1 listopada 2008

Wczoraj u nas było to w szkole.:ziew:

Bylo duzo fajnie przebranych ludzi.

Dzieci kwiatów, jeden chłopec był przebrany za księdza.:wtf:
Mikołaj był.
:ziober2:

pszemeka
pszemeka
  1 listopada 2008

Nie przebieraj się. na pewno wygrasz. :D

Dorqa
Dorqa
  1 listopada 2008

duch
czarownica
wampir
trup
trumna
kosciotrup
widmo
szatan
wiecej nie wiem ^^

a make up ? proponuje usta pomalować czarna kredka tak mocno i lekko musnac blyszczykiem
oczy kredka mocno pomaluj tam gdzie normalnie malujesz cieniami. i pod oczami tez ;p tylko nie wyjezdzaj z ta kredka poza granice oczu bo to lipnie wyglada.
Twarz moze zostac taka jaka jest, ewentualnie posmaruj twarz kremem np Nivea. Mocno wetrzyj i mąka posyp twaryczke. Podstawowym elementem make up-u powinny byc wlasnie czarne usta. zeby wygladalo bardziej niemiło proponuje albo czerwona kredka albo czerwona szminka takie cieniutkie kreski albo przy wardze [ze niby Ci sie rozciela] albo przy kącikach oczu. Ale te czerwone kreski zrob cieniutke bo inaczej beda wygladaly prymitywnie.

Ubior ? najlepiej to zaloz dluga co w rodzaju wieczorowej sukni do ziemi. Buty jakies czarne. Czarne rekawice. Albo jak nie masz rekawic to pomaluj paznokcie na czarno. Jednak lepszy bedzie efekt z jak najdłuższymi rękawiczkami.
Jesli Twoja suknia bedzie miala krotkie rekawy to zaloz dlugie czarne rekawiczki a jesli dlugie rekawy to najlepiej pomaluj paznnokcie.

Włosy - Nie musisz tapirować.
Jesli masz krotkie to na zela je wez w kazda strone zeby staly. Mozesz w niej wlozyc troche ale malutko waty.
Jesli masz poldlugie [do ramion] to albo siwe pasemka, albo koka zrobic wysoko i jakies pasma wlosow wyciagnac i natapirowac.
Jesli masz dluuugie wlosy to najlepiej nie tapirowac tylko uzyc pianki zeby byla wieksza objętosc i je rozpuscic. Zeby wygladaly tak jakby Ci wiaterek je porozwiewwal w kazda strone. Ale nie przesadzaj

To stroj jakby corki z Addamsow :D albo umarlej mlodej dziewczyny

Jesli chcesz sie wyrozniac ubierz sie w biala suknie ;d ale watpie zeby to jakos ich zatkalo.

I moje rady sa nastepujace :
1. Nie przesadzaj z dodatkami make up-em i wlosami bo czym wiecej upiekszone tym gorzej to wyglada. Trupy wbrew pozorom strasza ludzi jak sa bladzi i wygladaja w miare ludzko a nie jak straszydla ^^

Zycze milej zabawy

Ps; sorry za bledy ale sie spiesze ^^

Dorqa
Dorqa
  1 listopada 2008

oo i widze ze blisko mieszkasz ^^

justisssia
justisssia
  1 listopada 2008
Dorqa
Dorqa: trumna

Jak można się przebrać za trumnę? :lol2:
Dorqa
Dorqa
  2 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak można się przebrać za trumnę?

Uwierz mi ze dla chcacego nic trudnego ^^
Olcia1713
Olcia1713
  2 listopada 2008

oryginalnie hm...
przebierz sie za jakąs gwiazde muzyki.
Np. 50 Centa, biała chusta na głowe, pomaluj ciało farbką brązową, biały podkoszulek, czapka, od kolegi pożycz spodnie (krok w kolanie) jakis łancusz zrób i gotowe :)

aaPaulinka
aaPaulinka
  2 listopada 2008
deadlynightshade
deadlynightshade: więc,w poniedziałek do szkoły mamy przyjść ubrani `hallowen'owo`,najlepiej[najoryginalniej]

zrytą szkołę masz :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.