fabuleux
Posty: 3259 (po ~81 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 32
fabuleux
  1 listopada 2008 (pierwszy post)

Witam.

mam problem z przetłumaczeniem kawałka tekstu.

chodzi o ten tekst a raczej przepis:

KRUCHE CIASTECZKA

2 szklanki mąki pszennej razowej, 10 łyżek oleju, poł szklanki wody, płaska łyżeczka soli oraz mus jabłkowy lub jakikolwiek dżem na nadzienie.

Mąkę wymieszać z olejem, dodać sól, wodę i szybko zagnieść ciasto. Aby nie wyschło owinąć ściereczką i odstawić w chłodne miejsce na co najmniej godzinę ( w lodówce można przechowywać nawet do dwóch dni). Następnie wałkujemy na cienkie płaty, wykrajamy krążki, nadziewamy i układamy na na suchej blasze. Piec w piekarniku nagrzanym do 220 stopni około pół godziny.

mam tyle:

Crisp Cakes

ingredients
-2 flour glass
-10 spoons of oil
-half glass of water
-teaspoon of salt
-jam.

Mix flour and oil, add salt and water, next knead cake, Put away on hour.

brakuje mi pogrubionego kawałka tekstu.

prosiłabym o pomoc w jego przetłumaczeniu i sprawdzeniu czy nie mam błędów w tym co już przetłumaczyłam.

pozdrawiam ;*

Oh you're so naive yet so... :zakochany:
CykCykCzersonek
CykCykCzersonek
  1 listopada 2008
fabuleux
fabuleux: brakuje mi pogrubionego kawałka tekstu

masakra, ja wymiekam. :mrgreen:
Dorqa
Dorqa
  1 listopada 2008

Then extended to thin patches, do discs, stuffed and placed on the tray to dry. Bake in the oven to 220 degrees about half an hour.

Ale nie jestem pewna. Bo nie wiem jak zastapic slowo wykroic ;/ wiec napisalam zrobic

Dorqa
Dorqa
  1 listopada 2008

Mix flour and oil, add salt and water, next knead cake, Put away on hour. to wyglada mi dobrze

pauline321
pauline321
  1 listopada 2008

Then roll out into thin slices, to cut out rings, stuff and put on the dry tray. Bake in oven in 220 degrees for about half an hour.

P000f
P000f
  1 listopada 2008
fabuleux
fabuleux: 2 flour glass


wydaje mi się, że bedzię : 2 glasses of flour

fabuleux
fabuleux: Put away on hour


Put away an hour.

i reszta jak na moje oko jest dobrze :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.