NieChceBycGrzeczna
NieChceBycGrzeczna
  31 października 2008 (pierwszy post)

Mam do Was takie pytanie :)
Czy u Was w szkole też tak jest,że na lekcji w-fu musicie mieć czarne spodenki, czarną koszulkę, białe skarpetki za kostkę bez napisów.? Czyli tzn. wymagany strój ? U mnie w szkole facet zażądał sobie, że musimy mieć krótkie spodenki, czarną koszulkę i skarpetki za kostkę. A jeżeli ktoś np. ma inny kolor koszulki to stawia albo 1 albo nieprzygotowanie ;/;/;/ . Najważniejsze to chyba jest to,żeby mieć ten strój . ;/ Czy to nie jest przesada ?

paweldst9090
paweldst9090
  31 października 2008

przesada.
idź do dyrekcji jak Ci sie to nie podoba.

fenacious
fenacious
  31 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli tzn. wymagany strój ?

u mnie na początku pierwszej klasy liceum dziewczyny miały nosić na wf krótkie spodenki + białe koszulki, a gdy idziemy na stadion to dresy. ale i tak nikt się do tego nie dostosował.
Dorqa
Dorqa
  31 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy u Was w szkole też tak jest,że na lekcji w-fu musicie mieć czarne spodenki, czarną koszulkę, białe skarpetki za kostkę bez napisów.? Czyli tzn. wymagany strój ? U mnie w szkole facet zażądał sobie, że musimy mieć krótkie spodenki, czarną koszulkę i skarpetki za kostkę. A jeżeli ktoś np. ma inny kolor koszulki to stawia albo 1 albo nieprzygotowanie ;/;/;/ . Najważniejsze to chyba jest to,żeby mieć ten strój . ;/ Czy to nie jest przesada ?


u nas trzeba miec biale skarpetki, biale koszulki bez napisow i czarne spodenki.
Ale ja sie wylamuje i mam granatowe dlugie spodnie na wf :D

Na wf sie cwiczy biega itd stroj musi byc sportowy

jak widze ze jakies dziewczyny maja krotkie bluzeczki bo mlodszych siostrach i w balerinkach biegaja to mam ochote jechac do Rygi ;d
IAmSidVicious
IAmSidVicious
  31 października 2008

Miałam tak w podstawówce i jest to przesadą, bo kolor koszulki nie wpływa na umiejętności, jeśli chodzi o wf.

Fieska
Fieska
  31 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy u Was w szkole też tak jest


jak chodziłam jeszcze do gim w Polsce to tak miałam. tyle, że wymagana była biała koszulka i krótkie spodenki i halówki. żadne inne buty czy adidasy.
tutaj to jest w sumie obojętne. byle by były jakieś sportowe luźne ciuchy no i żadnych kolczyków, łańcuszków czy pierścionków i włosy spięte.
XxLoveMeSweetiexX
XxLoveMeSweetiexX
  31 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli tzn. wymagany strój ?

muszę mieć ciemne spodnie,obojętnie jakiej długości i biała koszulkę krótką i tenisówki
anisia130
anisia130
  31 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam do Was takie pytanie :) Czy u Was w szkole też tak jest,że na lekcji w-fu musicie mieć czarne spodenki, czarną koszulkę, białe skarpetki za kostkę bez napisów.? Czyli tzn. wymagany strój ? U mnie w szkole facet zażądał sobie, że musimy mieć krótkie spodenki, czarną koszulkę i skarpetki za kostkę. A jeżeli ktoś np. ma inny kolor koszulki to stawia albo 1 albo nieprzygotowanie ;/;/;/ . Najważniejsze to chyba jest to,żeby mieć ten strój . ;/ Czy to nie jest przesada ?

Popieram takie coś,ale krótkie spodenki :x i skarpetki za kostkę :x ... omg. :wtf:
Lekka jest. Najważniejsze,że się ćwiczy.
saliVa666
saliVa666
  31 października 2008

nie no przesada!
haha, szczególnie mnie skarepti rozbroiły.. majtki tez macie miec białe ?
u nas jest kolorowo... byleby czyste było
heh, czasami to nawet dzielimy sie w zespoły śmieszne koszulki vs. normalne :D

powodzenia w przezywani wf-ow zycze !

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  31 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy to nie jest przesada ?

tak dla mnie to już przesada
...Ignorance is bliss...
VivereEstMilitare
Posty: 44 (po ~94 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
VivereEstMilitare
  31 października 2008
u nas looz naszczescie kazdy nosi co chce :PP
XxTHomAseKxX69
XxTHomAseKxX69
  31 października 2008

u mnie w sql jest dowolnie .. tylko to musza byc spodenki .. lub spodnie dresowe .. i koszulka obojetniee !!

anioleceq
anioleceq
  31 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy to nie jest przesada ?

Nie.
Może nie chce mu się oglądać tego 'wybiegu mody' który bywa w niektórych klasach. Tak przynajmiej wszystkie jesteście równe, jedna nie patrzy na to, że druga lepiej wygląda, itp.
SwistakAdrenaline
SwistakAdrenaline
  31 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy u Was w szkole też tak jest,że na lekcji w-fu musicie mieć czarne spodenki, czarną koszulkę, białe skarpetki za kostkę bez napisów.? Czyli tzn. wymagany strój ? U mnie w szkole facet zażądał sobie, że musimy mieć krótkie spodenki, czarną koszulkę i skarpetki za kostkę. A jeżeli ktoś np. ma inny kolor koszulki to stawia albo 1 albo nieprzygotowanie ;/;/;/ . Najważniejsze to chyba jest to,żeby mieć ten strój . ;/ Czy to nie jest przesada ?

U nas nauczyciel postawił warunek że czarne spodenku lub dres i biała koszulka ale nitk tego nie przeszczega:P Nic nam nie robi ale u was to przesada.
SwistakAdrenaline
SwistakAdrenaline
  31 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak przynajmiej wszystkie jesteście równe, jedna nie patrzy na to, że druga lepiej wygląda, itp.

Dlatego u nas przez rok musieliśmy nosić mundurki!!! Ale udało się nam je wycofać poprzez strajk (wycinanie i wypalanie dziór w mundurkach)
baskas4
baskas4
  31 października 2008

mnie się wydaje, że nieważne jakiego koloru jest koszulka czy jakiej długości są spodenki.
Ale skoro tak zarządził wasz wuefista to nic nie zrobicie.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.