NieChceBycGrzeczna
NieChceBycGrzeczna
  31 października 2008 (pierwszy post)

Mam do Was takie pytanie :)
Czy u Was w szkole też tak jest,że na lekcji w-fu musicie mieć czarne spodenki, czarną koszulkę, białe skarpetki za kostkę bez napisów.? Czyli tzn. wymagany strój ? U mnie w szkole facet zażądał sobie, że musimy mieć krótkie spodenki, czarną koszulkę i skarpetki za kostkę. A jeżeli ktoś np. ma inny kolor koszulki to stawia albo 1 albo nieprzygotowanie ;/;/;/ . Najważniejsze to chyba jest to,żeby mieć ten strój . ;/ Czy to nie jest przesada ?

PiJay666
PiJay666
  31 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam do Was takie pytanie :)Czy u Was w szkole też tak jest,że na lekcji w-fu musicie mieć czarne spodenki, czarną koszulkę, białe skarpetki za kostkę bez napisów.? Czyli tzn. wymagany strój ? U mnie w szkole facet zażądał sobie, że musimy mieć krótkie spodenki, czarną koszulkę i skarpetki za kostkę. A jeżeli ktoś np. ma inny kolor koszulki to stawia albo 1 albo nieprzygotowanie ;/;/;/ . Najważniejsze to chyba jest to,żeby mieć ten strój . ;/ Czy to nie jest przesada ?


u mnie tak nie ma, kazdy nosi na wf to, co chce.. ;]
ja np zawsze mam legginsy w kratke czarno-biala, czarny t-shirt i halowki.. xD
kazdy u nas ma inny stroj, ale czasem to ejst przesada, bo sie dziewczyny "bija" kto ma lepszy..
AnioLCiemnosci02
AnioLCiemnosci02
  31 października 2008

u mnie to jak chcesz ;)
na początku miało być, że czerwone spodenki i białe bluzki,
ale dyrektorka nie chciała ;D
i mamy freestyle :)
a co do Twojego postu to koleś przesadza.. [jak wg mnie]

anulka92nysa
anulka92nysa
  31 października 2008

ejj u was to przesada moze pogadajcie z dyrka zeby ona przemowila do rozumu temu nauczycielowi?
u nas kto jak chce sie ubiera na wf xD

destinyDD
destinyDD
  31 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: u nas kto jak chce sie ubiera na wf xD

u mnie tez :P
raczej ciezko bedzie zmusic nauczyciela do zmiany nastawienia,chyba ze zrobi to sila wyzsza :P
bomigoraco
Posty: 4669 (po ~46 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 82
bomigoraco
  31 października 2008
u nas ma być tylko biała koszulka ;)

24.XII.2010 :zakochany:

xXxKoRzEn91xXx
xXxKoRzEn91xXx
  31 października 2008

U mnie czarne-granatowe spodenki białe skarpetki i biała czysta koszulka jak będzie pognieciona albo brudna masz z miejsca 1 :]

Nivriti
Nivriti
  31 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy to nie jest przesada ?

to jest przesada.
ja na wfach, jak i treningach moge byc ubrana jak mi sie podoba. Jedynie na meczach ligowych musze miec obowiazkowo czarne spodenki
NieChceBycGrzeczna
NieChceBycGrzeczna
  31 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: zysta koszulka jak będzie pognieciona albo brudna masz z miejsca 1 :]

u nas to samo ;/ to wychodzi na to,że ja przed w-f'em mudze prasować w szkole haha !
NieChceBycGrzeczna
NieChceBycGrzeczna
  31 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: raczej ciezko bedzie zmusic nauczyciela do zmiany nastawienia,chyba ze zrobi to sila wyzsza :P

racja . mój nauczyciel jest lekko nie tegowany xD
pagis8928
pagis8928
  31 października 2008

hehe prawie jak obóz ;)

HardcoreG
Posty: 63 (po ~81 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
HardcoreG
  31 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: na lekcji w-fu musicie mieć czarne spodenki, czarną koszulkę, białe skarpetki za kostkę bez napisów


nie, nie ma tak. wg mnie przegięcie pały
NieChceBycGrzeczna
NieChceBycGrzeczna
  31 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: hehe prawie jak obóz ;)

haha no niestety . xD

HardcoreG
HardcoreG: nie, nie ma tak. wg mnie przegięcie pały

no wiem .psychol . ;/
HardcoreG
Posty: 63 (po ~81 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
HardcoreG
  31 października 2008

Jak już wprowadza takie zasady, to sam niech ogoli łeb na łyso i nosi elastyczne gacie...

NieChceBycGrzeczna
NieChceBycGrzeczna
  31 października 2008
HardcoreG
HardcoreG: Jak już wprowadza takie zasady, to sam niech ogoli łeb na łyso i nosi elastyczne gacie...

haha on jest łysy . ale ma obrzydliwą brodę i wąsy! o fu . no ale te elastyczne gacei to by musiało ostro śmiesznie wyglądać xD
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.