aaaczarna
aaaczarna
  30 października 2008 (pierwszy post)

pomoze ktos mi zrobic zadanie z niemca i anglika tz napisze za mnie :woot:
z angielskiego
napisz zaproszenie na impreze ma w tym byc kiedy bedzie gdzie sie odbedzie popros o powiadomienie innych i potwierdzenie przybycia
z niemieckiego
napisz w czasie przeszlym
zgloszenie na policji zgubienia torebki
napisz gdzie i kiedy zgubilas jak wygladala co bylo w sierodku

Dorqa
Dorqa
  30 października 2008
aaaczarna
aaaczarna: angielskiego napisz zaproszenie na impreze ma w tym byc kiedy bedzie gdzie sie odbedzie popros o powiadomienie innych i potwierdzenie przybycia

zeby tego nie umiec samemu napisac przy pomocy slownika i wlasnej widze to wstyd
a co do Niemca to sie nie dziwie bo zawsze jest z nim gorzej
Dorqa
Dorqa
  30 października 2008
aaaczarna
aaaczarna: widze

mialo byc WIEDZY
aaaczarna
aaaczarna
  30 października 2008
Dorqa
Dorqa: zeby tego nie umiec samemu napisac przy pomocy slownika i wlasnej widze to wstyd a co do Niemca to sie nie dziwie bo zawsze jest z nim gorzej

kochana nie mam czasu albo ktos stąd bedzie tak dobry i zrobi to za mnie albo nie zrobie tego wcale
Fieska
Fieska
  30 października 2008
aaaczarna
aaaczarna: napisz w czasie przeszlym zgloszenie na policji zgubienia torebki napisz gdzie i kiedy zgubilas jak wygladala co bylo w sierodku


Anzeige!
Gestern Abend habe ich meine Tasche verloren. Sie war groß und braun. das war gegen 19 Uhr in Kaufhaus "(nazwa jakiejs galerii albo sklepu)". Drin waren Hausschlüssel, Portmonee, Handy, Ausweis und Bücher. Ich bitte herzlich sich zu melden, wenn Sie die gefunden haben.
Dorqa
Dorqa
  30 października 2008
aaaczarna
aaaczarna: kochana nie mam czasu albo ktos stąd bedzie tak dobry i zrobi to za mnie albo nie zrobie tego wcale

To zycze powodzenia.

Nie dziwie sie ze nie masz czacu ;/ ja tez mam zawalony tydzien ;/
aaaczarna
aaaczarna
  30 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Anzeige! Gestern Abend habe ich meine Tasche verloren. Sie war groß und braun. das war gegen 19 Uhr in Kaufhaus "(nazwa jakiejs galerii albo sklepu)". Drin waren Hausschlüssel, Portmonee, Handy, Ausweis und Bücher. Ich bitte herzlich sich zu melden, wenn Sie die gefunden haben.

dzieki:mrgreen: a powiesz mi co znaczy ostatnie zdanie?
fenacious
fenacious
  30 października 2008
aaaczarna
aaaczarna: tz napisze za mnie

chyba żartujesz. :and:
Fieska
Fieska
  30 października 2008
aaaczarna
aaaczarna: dzieki a powiesz mi co znaczy ostatnie zdanie?


Prosze się odezwać, jeżeli została znaleziona.
OrdinaryGirl69
OrdinaryGirl69
  30 października 2008
aaaczarna
aaaczarna: napisz zaproszenie na impreze ma w tym byc kiedy bedzie gdzie sie odbedzie popros o powiadomienie innych i potwierdzenie przybycia

W pierwszej klasie gimnazjum robiliśmy coś takiego, napisz po polsku, ja mogę postarać się Ci pomóc w przetłumaczeniu.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.