anulka92nysa
anulka92nysa
  30 października 2008 (pierwszy post)

mam napisac opowiadanie co by bylo gdyby Bóg rozmyslil sie nad stworzeniem swiata...ale nie mam pomyslu o czym moge napisac... macie jakies propozycje?

KamiQa
KamiQa
  30 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: gdybym miala opisac wtedy historie swiata to bym sie was o pomoc nie pytala bo glupia nie jestem

a mozesz napisac np że Bóg zaczął tworzyć świat na ziemi, ale po dwóch dniach się rozmyslił i postanowił dać zycie planecie np wenus. I zaczął tam swoją prace.
pracował dwa tygodnie (i opiszesz co on tam mógł robić) po czym nie był z siebie zadowolony i doszedł do wniosku ze ziemia i tak będzie najlepszym miejscem dla ludzkiego gatunku :D

tj, nie wiem czy takie coś ci odpowiada bo to nie do konca tak jak jest w poleceniu .;x
xXxMialek88xXx
xXxMialek88xXx
  30 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: no ze w ogóle Bóg sie rozmyslil i nie chce stworzyc swiata...

zapewne by mu sie nudzilo :mrgreen:
NieChceBycGrzeczna
NieChceBycGrzeczna
  31 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko jakies fantastyczne opowiadanie typu ze Bog wyjechal soboe an wakacje to innego wymiaru...

to czemu tego nie uwzględniłaś wcześniej ?

Konto usunięte
Konto usunięte: glupia nie jestem

no może ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: mozesz napisac np że Bóg zaczął tworzyć świat na ziemi, ale po dwóch dniach się rozmyslił i postanowił dać zycie planecie np wenus. I zaczął tam swoją prace. pracował dwa tygodnie (i opiszesz co on tam mógł robić) po czym nie był z siebie zadowolony i doszedł do wniosku ze ziemia i tak będzie najlepszym miejscem dla ludzkiego gatunku :D


jak dla mnie super ;] powinnaś coś w tym stylu napisać.
martitta03
martitta03
  31 października 2008

Ah..dobra dobra obiecuję, ze pomyślę coś dziś i jutro nad tym jak znajdę czas i dam Ci znać :P :)

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  1 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: obiecuję

jestem świadkiem obietnicy :ninja:
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.