ImaGinatiOnx3
ImaGinatiOnx3
  29 października 2008 (pierwszy post)

Hej proszę was o pomoc w rozprawce z polaka... temat jej brzmi ,,Jeśli nie szata zdobi człowieka, to w czym tkwi jego wartość" podaj przykłady literatury, historii lub sztuki... proszę was żebyście mi pomogli wymyślić jakieś argumenty... nie chce żebyście pisali mi cała prace ale chodzi mi o jakaś małą pomoc... bo mam już parę w głowie ale nie są one za dobre... BARDZO PROSZĘ O POMOC
wiem że juz jest ich tu duzo ale chodzi mi o coś innego wiec nie podawajcie przykladow zwiazanych z :
ania z zielonego wzgórza , balladyna , Legenda o św. Aleksym , małym księciu

zz gory dzziekuje

NieChceBycGrzeczna
NieChceBycGrzeczna
  29 października 2008

a jakie argumenty masz w głowie ? :P

suzi017
suzi017
  29 października 2008

łatwizna

nie bądź śmieszna że nie umiesz tego o_O

ImaGinatiOnx3
ImaGinatiOnx3
  29 października 2008

tak serio to zadne konkretne

ImaGinatiOnx3
ImaGinatiOnx3
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: łatwizna

no dla mnie nie bardzo
ImaGinatiOnx3
ImaGinatiOnx3
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: nie bądź śmieszna że nie umiesz tego o_O

nie bardzo ale skoro ty umiesz to mozzze mi pomozesz
suzi017
suzi017
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: to mozzze mi pomozesz

ja już swoje w szkole przerobiłam o tym :)

teraz jest twój czas, i jak nie zrobisz teraz tego
to to będzie sie ciągło za tobą dalej i dalej ...
NieChceBycGrzeczna
NieChceBycGrzeczna
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: tak serio to zadne konkretne

to nie mów że masz ;]
ASIONnia
ASIONnia
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Hej proszę was o pomoc w rozprawce z polaka... temat jej brzmi ,,Jeśli nie szata zdobi człowieka, to w czym tkwi jego wartość" podaj przykłady literatury, historii lub sztuki... proszę was żebyście mi pomogli wymyślić jakieś argumenty... nie chce żebyście pisali mi cała prace ale chodzi mi o jakaś małą pomoc... bo mam już parę w głowie ale nie są one za dobre... BARDZO PROSZĘ O POMOC wiem że juz jest ich tu duzo ale chodzi mi o coś innego wiec nie podawajcie przykladow zwiazanych z : ania z zielonego wzgórza , balladyna , Legenda o św. Aleksym , małym księciu zz gory dzziekuje


Jeśli się nie potrafi to do wujka google się idzie wujek zawsze poradzi :
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=Je%C5%9Bli+nie+szata+zdobi+cz%C5%82owieka%2C+to+w+czym+tkwi+jego+warto%C5%9B%C4%87&btnG=Szukaj+w+Google&lr=
baskas4
baskas4
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: to w czym tkwi jego wartość"

w duszy? w rozumie?
Przykąłdem może być Doda, która ma IQ dążące do nieskończoności :ninja:
Paulinka4xD
Paulinka4xD
  30 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Przykąłdem może być Doda, która ma IQ dążące do nieskończoności


Doda dlatego ma takie duże iQ ponieważ są takie zabiegi, które na chwilę bardziej poruszają te komórki mózgowe i mózg lepiej pracuje. Tak słyszałam xD
NieChceBycGrzeczna
NieChceBycGrzeczna
  30 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ą takie zabiegi, które na chwilę bardziej poruszają te komórki mózgowe i mózg lepiej pracuje

chcę taki zabieg xD hah .
zosia667
zosia667
  30 października 2008

moze lepiej podpowiedz jaka to epoko latwiej bedzie znalezsc pamietamz e pislam taka prace

martitta03
martitta03
  30 października 2008

W tą owa rozprawkę wplotłabym jakiś cytat, wtedy praca staje się bardziej oryginalna, gdyż pokazujesz, że znasz treść różnych ksiązek itp ^^
Dowody to możęsz np. jakiegoś świętego dać jako argument, że początkowo był niegrzeczny itp ale dla Boga zmienia się hym....powiedzmy np. św Franciszek z Asyżu.

KamiQa
KamiQa
  30 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: teraz jest twój czas, i jak nie zrobisz teraz tego

jak byście jej pomogli to by sobie to utrwaliła, zwłaszcza że ona nie prosi was o odrobienie calej pracy tylko o przykładu.
po co się wypowiadacie tutaj i nabijacie jak nie chcecie pomagać ;/
tacy jesteście mądrzy ale wiedza się nie podzielą .. nie rozumiem was.

Więc. co do zadania to ja bym pisala że główną wartością po jakiej możemy ocenić człowieka to serce. No i to wystarczy rozwijać najlepiej ;)

http://odpowiedz.pl/15830/15830/Jesli-nie-szata-zdobi-czlowieka-to-w-czym-tkwi-jego-wartosc.html
http://www.sciaga.pl/tekst/27651-28-jesli_nie_szata_zdobi_czlowieka_to_w_czym_tkwi_jego_wartosc_w_swoich
to ci napenwo pomoże.
wpisujesz w google temat rozprawki i masz wiele sciąg.. Ale nie radze ich przpiesywac, weź z nich co najwyzej przykład bo inaczej w klasie moga zdarzyc sie dwie takie same prace ;p
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.