Ashlee1
Ashlee1
  29 października 2008 (pierwszy post)
Miał ktoś w szkole analize i interpretacje "Lubię gdy kobieta" K. Przerwy - Tetmajera?
Od razu mowie ze w necie nie znalazlam (szukalam!)
baskas4
baskas4
  29 października 2008

weź dziewczyno nie kłam, bo sama znalazłam interpretację i omówienie.
A to, ze jesteś na tyle durna i leniwa, że nie chce Ci się szukać to już nie mój problem.

Ashlee1
Ashlee1
  29 października 2008

wyrazaj sie
niewiem czy mam ci przeslac historie przegladanych stron z mojego komputera czy co :wtf:
jak nie chcesz pomoc to nie pisz

ASIONnia
ASIONnia
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: weź dziewczyno nie kłam, bo sama znalazłam interpretację i omówienie. A to, ze jesteś na tyle durna i leniwa, że nie chce Ci się szukać to już nie mój problem.

się zgadzam :tak:
ehh
Ashlee1
Ashlee1
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ASIONnia

przynajmniej jedna zyczliwa, dzieki :]
baskas4
baskas4
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: niewiem czy mam ci przeslac historie przegladanych stron z mojego komputera czy co jak nie chcesz pomoc to nie pisz

w takim razie gratuluję Ci umiejętności wyszukiwania informacji w internecie :zonk:

a swoją drogą wielką filozofią jest przeczytać wiersz i zinterpretować go samemu, no. :zonk:
Ashlee1
Ashlee1
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: w takim razie gratuluję Ci umiejętności wyszukiwania informacji w internecie

OH, bardzo dziekuje Ci umiejętna istoto :zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: a swoją drogą wielką filozofią jest przeczytać wiersz i zinterpretować go samemu, no.

Moze dla ciebie i wielka skoro sama szukalas tej interpretacji dla mnie jest ona tylko pomoca w pisaniu wlasnej

zegnam i jeszcze raz dzieki ASIONnia
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Od razu mowie ze w necie nie znalazlam (szukalam!)

no ba trzeba umieć
...Ignorance is bliss...
Exciter
Posty: 11071 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
Exciter
  30 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Moze dla ciebie i wielka skoro sama szukalas tej interpretacji dla mnie jest ona tylko pomoca w pisaniu wlasnej


jak mozna sie podpierac czyjas interpretacja piszac wlasna ?? :zonk: ... ktos chyba nie do konca wie co znaczy slowo interpretacja :(
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.