kociaczek8787
kociaczek8787
  26 października 2008 (pierwszy post)

Gdybym wygrała głowną nagrodę w konkursie za którą mogłabym kupić 3 rzeczy o wartości 500$ musiałabym się długo zastanawiać co by to było. Trudno okreslic
Wydaje mi się,ze pierwszą rzecz jaką bym zrobila to byloby to wykupienie wycieczki na jakieś 2 tygodnie dla mojej rodziny. Gdzieś w góry lub za granicę.
Po drugie pieniązki wpłaciłabym na jakąs fundacje, aby pomóc ludziom, ktorzy tej pomocy bardzo potrzebują. Bo wydaję mi sie że mało jest własnie ludzi którzy mogąc pomoc nie udzielają tej pomocy.
Po trzecie pieniądze z wygranej zainwestowałabym w mieszkanie, wpłaciłabym na konto bankowe i zainwestwała je w swoją edukacje Kupiłabym tez rózne rzeczy dla swoich bliskich.

MisiaV
MisiaV
  26 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdybym wygrała głowną nagrodę w konkursie za którą mogłabym kupić 3 rzeczy o wartości 500$ musiałabym się długo zastanawiać co by to było. Trudno okreslic Wydaje mi się,ze pierwszą rzecz jaką bym zrobila to byloby to wykupienie wycieczki na jakieś 2 tygodnie dla mojej rodziny. Gdzieś w góry lub za granicę. Po drugie pieniązki wpłaciłabym na jakąs fundacje, aby pomóc ludziom, ktorzy tej pomocy bardzo potrzebują. Bo wydaję mi sie że mało jest własnie ludzi którzy mogąc pomoc nie udzielają tej pomocy. Po trzecie pieniądze z wygranej zainwestowałabym w mieszkanie, wpłaciłabym na konto bankowe i zainwestwała je w swoją edukacje Kupiłabym tez rózne rzeczy dla swoich bliskich.

no i co w zwiążku z tym ?:ziew:
ewelinka10101
ewelinka10101
  26 października 2008
MisiaV
MisiaV: no i co w zwiążku z tym ?

chyba chce żeby to przetłumaczyc xD
MisiaV
MisiaV
  26 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba chce żeby to przetłumaczyc xD

chyba to jest głupia :D
sebciQ
sebciQ
  26 października 2008

Pomógł by ci w tym English Translator... Nie tlumaczy on jakos bardzo dokladnie.. ale samemu idzie poprawic

ASIONnia
ASIONnia
  26 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdybym wygrała głowną nagrodę w konkursie za którą mogłabym kupić 3 rzeczy o wartości 500$ musiałabym się długo zastanawiać co by to było. Trudno okreslic Wydaje mi się,ze pierwszą rzecz jaką bym zrobila to byloby to wykupienie wycieczki na jakieś 2 tygodnie dla mojej rodziny. Gdzieś w góry lub za granicę. Po drugie pieniązki wpłaciłabym na jakąs fundacje, aby pomóc ludziom, ktorzy tej pomocy bardzo potrzebują. Bo wydaję mi sie że mało jest własnie ludzi którzy mogąc pomoc nie udzielają tej pomocy. Po trzecie pieniądze z wygranej zainwestowałabym w mieszkanie, wpłaciłabym na konto bankowe i zainwestwała je w swoją edukacje Kupiłabym tez rózne rzeczy dla swoich bliskich.


Konto usunięte
Konto usunięte: Pomógł by ci w tym English Translator... Nie tlumaczy on jakos bardzo dokladnie.. ale samemu idzie poprawi

:zonk:
oto jak tłumaczy translator :
If I had won the grand prize in a competition for which they could buy 3 things with a value of 500 $ musiałabym long wonder what would it be. It is difficult to define
It seems to me that the first thing I did this would be a buying trips to something like 2 weeks for my family. Somewhere in the mountains or abroad.
Secondly coins wpłaciłabym to some foundations to help the people who support this very need. Because I feel that little is being able to help people who do not provide this assistance.
Thirdly zainwestowałabym of winning money from the apartment, wpłaciłabym to a bank account and invested them in their education I buy different things for their loved ones.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.