Dagmaraa016
Dagmaraa016
  22 października 2008 (pierwszy post)
Witam :)

Mam dwa pytanka :)
1. W tym roku będę szła do szkoły ponadgimnazjalnej ... i mam dylemat ;)
a) iść do technikum kosmetycznego [zawód, matura] potem po zdanej maturze praca w gabinecie + studia psychologiczne zaocznie
b) liceum ogólnokształcące ze zdaną maturą potem dziennie studia psychologiczne i wieczorowy kurs kosmetyczny
Co o tym sądzicie ?

2.
Pochwalcie się wynikiem z wczorajszego egzaminu :) mi nie poszło zbyt dobrze ;/

Pozdrawiam :calusek:
bomigoraco
Posty: 4669 (po ~46 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 82
bomigoraco
  22 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam :) Mam dwa pytanka :) 1. W tym roku będę szła do szkoły ponadgimnazjalnej ... i mam dylemat ;) a) iść do technikum kosmetycznego [zawód, matura] potem po zdanej maturze praca w gabinecie + studia psychologiczne zaocznie b) liceum ogólnokształcące ze zdaną maturą potem dziennie studia psychologiczne i wieczorowy kurs kosmetyczny Co o tym sądzicie ? 2. Pochwalcie się wynikiem z wczorajszego egzaminu :) mi nie poszło zbyt dobrze ;/

1. To już zależy tylko od Ciebie.
2. Nie pisałam. Ominęło mnie to :lol:

24.XII.2010 :zakochany:

Dagmaraa016
Dagmaraa016
  22 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. To już zależy tylko od Ciebie.


mam problem ... i chciałabym usłyszeć jakieś za / przeciw :)
sebackk
sebackk
  22 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. W tym roku będę szła do szkoły ponadgimnazjalnej ... i mam dylemat ;) a) iść do technikum kosmetycznego [zawód, matura] potem po zdanej maturze praca w gabinecie + studia psychologiczne zaocznie b) liceum ogólnokształcące ze zdaną maturą potem dziennie studia psychologiczne i wieczorowy kurs kosmetyczny Co o tym sądzicie ?

Wybierz LO...
Zawód dzisiaj i tak nie wystarcza.
xMadaFuckaPrincesx
xMadaFuckaPrincesx
  22 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Pochwalcie się wynikiem z wczorajszego egzaminu :) mi nie poszło zbyt dobrze ;/

byl strasznie latwy xD:D
az sie zdziwilam ze takie banaly dali xD
wydaje mi sie ze poszedl mi bardzo dobrze^^ :p

Konto usunięte
Konto usunięte: 1. W tym roku będę szła do szkoły ponadgimnazjalnej ... i mam dylemat ;)

ja juz mam wybrane szkoly^^ :D
ale wydaje mi sie ze ta opcja "b" bedzie lepsza:D
XxLoveMeSweetiexX
XxLoveMeSweetiexX
  22 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: b) liceum ogólnokształcące ze zdaną maturą potem dziennie studia psychologiczne i wieczorowy kurs kosmetyczny

ja bym była za tym ... bo zawsze jak dla mnie ogólniak był lepszy...sądzisz,że po technikum przyjmą cię na studia psychologiczne jeśli tam jest tylu DOBRYCH chętnych ?
Rosiczka00
Rosiczka00
  22 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a) iść do technikum kosmetycznego [zawód, matura] potem po zdanej maturze praca w gabinecie + studia psychologiczne zaocznie

wierzysz w to, że będąc na takim profilu w technikum uda Ci sie dostać na studia psychologiczne? zakładając, że w technikach poziom zdawania matury wypada gorzej niż w LO.
a z kolei by być cenionym w branży kosmetycznej, to wypadało zdawać na kosmetologię.
Kasiulka05
Posty: 4749 (po ~85 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Kasiulka05
  22 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: b) liceum ogólnokształcące ze zdaną maturą potem dziennie studia psychologiczne i wieczorowy kurs kosmetyczny Co o tym sądzicie ?

ja wybrałam liceum profilowane i jestem zadowolona. miałam iść do technikum ale dowiedziałam się, że jest bardzo niska zdawalność egzaminu zawodowego.
wybrałabym LO.
.
.jedyne co możesz zrobić teraz to jarać się moją zajebistością.
.
baskas4
baskas4
  22 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: [zawód,

z tym zawodem to nic pewnego ;d
Konto usunięte
Konto usunięte: Co o tym sądzicie ?

tak w ogóle to nie wiem co psychologia ma do kosmetologii.
Pozatym do końca ogólniaka lub technikum plany mogą Ci się zmienić wiele razy.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Pochwalcie się wynikiem z wczorajszego egzaminu :)

świetnie. Maksika dostałam :ninja:
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  23 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: b) liceum ogólnokształcące ze zdaną maturą potem dziennie studia psychologiczne i wieczorowy kurs kosmetyczny

wybrałabym to.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Pochwalcie się wynikiem z wczorajszego egzaminu :) mi nie poszło zbyt dobrze ;/

nie pisałam.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.