fredka000000
fredka000000
  21 października 2008 (pierwszy post)

ma ktoś jakieś niezawodne sposoby na ściaganie???

dNbChOdYsVR6
dNbChOdYsVR6
  21 października 2008

nie zawodnego chyba nie ma...ale moim zdaniem najlepszy to na linijce (kalkulator) na kolanie lub po prostu w ręku jak ktos umie sciągac

baskas4
baskas4
  21 października 2008

ściąga na czole.

PaATtTti
PaATtTti
  21 października 2008

@baskas4:

bys mogla dawac inne posty milsze;/

ja zazwyczaj mam w rekawie w pironiku pod reka ;p ale to zalezy jaki nauczyciel bo nie ukazdego da sie sciagac. np u mnie u swinki halinko(od chemii) sie nie da sciagac bo ona zawsze wie gdziemasz sciage ;/

lolipopHs
lolipopHs
  21 października 2008
Proponuje zasade trzech placy :mrgreen:
Piszesz wazniejsze rzeczy miedzy palcami i jak ktos poprosi cie o pokazanie reki nic nie widac :mrgreen:
minus- zbyt wiele sie nie zmiesci ale jednak zawsze cos :bye:
MadeInHollywood
MadeInHollywood
  21 października 2008

ręka ( ostatnio na geogr narysowalam na dłoni calą mape polski konturowa z podpisami )
wydrukowana mala sciaga, trzymana tez w srodku dloni, na dlugopis mozesz przykleic, no i jak odpowiedzi a b c to od kogos mozesz zawsze sciagac, a nie wiem co do piórników jak bo nie noszę.

PaATtTti
PaATtTti
  21 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ręka ( ostatnio na geogr narysowalam na dłoni calą mape polski konturowa z podpisami )


jak Ty to zmiescilas ;o u nas jak daje mapy to z 100 jets nizin i innych dupereli i nigdy nie wiadomo co CI da;o
SwistakAdrenaline
SwistakAdrenaline
  21 października 2008

Na żółtym najtańszym długopisie delikatnie cyrklem lub metody ze strony spryciarze .pl Ja najczęściej ściągam z zeszyta na podłodze lub w plecaku odpiętym:)

baskas4
baskas4
  21 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: bys mogla dawac inne posty milsze;/

cmoknij się .
bomigoraco
Posty: 4669 (po ~46 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 82
bomigoraco
  21 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ma ktoś jakieś niezawodne sposoby na ściaganie???

Uczyć się ;p

24.XII.2010 :zakochany:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  21 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ma ktoś jakieś niezawodne sposoby na ściaganie???

nauka :tak:
...Ignorance is bliss...
dentka91
dentka91
  21 października 2008

Ściąga w byle jakim miejsu podczas sciagania.
Gdy wchodze do sali, to trzymam w staniku.:ninja: Bo nauczyciele czasami przegrzebują nam piórniki, rece i kieszenie.

MadeInHollywood
MadeInHollywood
  21 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: jak Ty to zmiescilas ;o u nas jak daje mapy to z 100 jets nizin i innych dupereli i nigdy nie wiadomo co CI da;o


mielismy jakies du.pe.relki wszytskie rzeczki male duze, nie wiem po co mi wiedziec nad jaka rzeka lezy jakas wieś, no ale jak wymaga to wymaga, a definicje na kartkach
MisiaV
MisiaV
  21 października 2008

niezawodna ściąga to wiedza na dany temat

boOmx3
boOmx3
  22 października 2008

np. ja to robie ściągi i kładę ściąge na podłodze a jak baba podchodzi to pod plecak ;d :mrgreen:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.