PaATtTti
PaATtTti
  21 października 2008 (pierwszy post)

Musze napisac plan wydarzen Quo vadis i wlasnie nie wiem czy mam wziasc takie z neta co ma 100 podpunktow czy takie co ma 10 ;/ jak myslicie ? chyba te dluzsze lepsze nie ?

Jak tam oceny ?:P Moje nie najgorsze nawet :D:D Lepsze by mogly byc z angola xD a nie ktorych przedmiotow w ogole jeszcze nie mam ;/

pozdrawiam.

bflowers
bflowers
  21 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Musze napisac plan wydarzen Quo vadis i wlasnie nie wiem czy mam wziasc takie z neta co ma 100 podpunktow czy takie co ma 10 ;/ jak myslicie ? chyba te dluzsze lepsze nie ?

Są dwa rodzaje planów wydarzeń, raz trzeba napisać szczegółowy, a raz ogólny ;) Więc zależy o jaki proszono w poleceniu ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak tam oceny ?:P Moje nie najgorsze nawet :D:D Lepsze by mogly byc z angola xD a nie ktorych przedmiotow w ogole jeszcze nie mam ;/

Ja nie mam ocen, bo zaocznie się uczę :mrgreen: Mamy egzaminy przed końcem każdego półrocza. No i prace kontrolne ;P
baskas4
baskas4
  21 października 2008

najlepiej napisać samemu nie ufam takim stronom.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak tam oceny ?:P

świetnie

Konto usunięte
Konto usunięte: a nie ktorych przedmiotow w ogole jeszcze nie mam ;/

ojej. Jakie to przykre.
PaATtTti
PaATtTti
  21 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Są dwa rodzaje planów wydarzeń, raz trzeba napisać szczegółowy, a raz ogólny ;) Więc zależy o jaki proszono w poleceniu ;)


nie mowila jaki
kuba92762
kuba92762
  21 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: mam wziasc takie z neta co ma 100 podpunktow

To u was tak normalnie mozna zerznac wszystko z neta?:and:
U nas babka takie rzeczy sprawdza:woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Quo wadis

Tutaj moglabys sie bardziej postarac.
PaATtTti
PaATtTti
  21 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Tutaj moglabys sie bardziej postarac.


vadis

o literke sie czepiasz;/

Konto usunięte
Konto usunięte: u was tak normalnie mozna zerznac wszystko z neta? U nas babka takie rzeczy sprawdza


nie sprawdza
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  21 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Musze napisac plan wydarzen Quo vadis i wlasnie nie wiem czy mam wziasc takie z neta co ma 100 podpunktow czy takie co ma 10 ;/ jak myslicie ? chyba te dluzsze lepsze nie ?

najlepsze takie własnej roboty
...Ignorance is bliss...
dentka91
dentka91
  21 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba te dluzsze lepsze nie ?

Ale niektóre mniej ważne punkty opuścic. Nauczycielka i tak zna Twoje możliwości.
PaATtTti
PaATtTti
  21 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale niektóre mniej ważne punkty opuścic. Nauczycielka i tak zna Twoje możliwości.


za ciemna jest aby sie skapnac;p nie zna wlasnie za bardzo
anulka92nysa
anulka92nysa
  21 października 2008

lepiej ten dluzszy wez bo jednak to grupa ksiazka... ja ja przeczytalam cala i jutro wlasnie przerabiam i tez pewnie bedziemy plan robic ktory bedzie sie skladal z 60 punktow..

MisiaV
MisiaV
  21 października 2008

sama nie umiesz tego napisac ?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.