Moniqxxlolkaxx
Moniqxxlolkaxx
  20 października 2008 (pierwszy post)

Powiedzcie mi jak wygląda matura z angla (nie oczekuje odpowiedzi: normalnie) o co mogą spytać na ustnej? Jak dobierasz jakiś przedmiot dodatkowo do zdawania i go oblejesz to cała matura oblana?

MisiaV
MisiaV
  20 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: i go oblejesz to cała matura oblana?

cała nie. Tylko z tych podstawowych :)

Konto usunięte
Konto usunięte: o co mogą spytać na ustnej?

Opis obrazka, róznych sytuacji itp
tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  20 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiedzcie mi jak wygląda matura z angla (nie oczekuje odpowiedzi: normalnie) o co mogą spytać na ustnej? Jak dobierasz jakiś przedmiot dodatkowo do zdawania i go oblejesz to cała matura oblana?


dziwne mnie już w pierwszej klasie straszono że lepiej się uczyć bo mogę zostac zapytany o wszystko więc nie rozumiem skąd te pytanie
:zakochany:
Moniqxxlolkaxx
Moniqxxlolkaxx
  20 października 2008
tomekkolarz
tomekkolarz: dziwne mnie już w pierwszej klasie straszono że lepiej się uczyć bo mogę zostac zapytany o wszystko więc nie rozumiem skąd te pytanie

Nie no ja wiem, że sie wszystkiego trzeba nauczyć, ale chce wiedzieć co mnie w tej jakże odległej przyszłości czeka;)
justisssia
justisssia
  20 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: o co mogą spytać na ustnej?

Musisz poradzić sobie z trzema różnymi sytuacjami, to się bodajże rozmowy sterowane nazywa. :woot:
Opisać obrazek, i do obrazka pytania mogą być naprawdę kosmiczne. Mnie na przykład zapytano o to, jakim rodzajem malarstwa się interesuję i dlaczego.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak dobierasz jakiś przedmiot dodatkowo do zdawania i go oblejesz to cała matura oblana?

Dodatkowe zdajesz na rozszerzonym, i jak nie zdasz, nic się nie dzieje.
CattieBrie
Posty: 4511 (po ~66 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 10
CattieBrie
  20 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiedzcie mi jak wygląda matura z angla

własnie sie do niej powoli szykuje, na podstawowej ustnej masz opis obrazka, opisujesz go, egzaminatorzy zdaja Ci dwa pytania do niego.
druga czesc to relacja, negocjacja i kurde cos jeszcze, ale zapomnialam co ;)
Perfect only in her imperfections.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  20 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiedzcie mi jak wygląda matura z angla

TOPIC ..gramatyka .. pytania od publiczności
...Ignorance is bliss...
marLENA665
marLENA665
  21 października 2008

jeśli ptrzedmiot bedzie dodatkowy to tylko na poziomie rozszerzonym... jak go oblejesz to nic sie nie stanie...
ja na ustnym z angola miałam obrazek gdzie rodzina w ogrodzie sadziła kwiaty czy coś tam...
później miałam wynając mieszkanie na rok... w centrum miasta...
a trzeciego nie pamiętam ;P
ale ustny angielski był dla mnie najprostszy z tego wszystkiego ;P

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.