GiwMiSomFisz
GiwMiSomFisz
  18 października 2008 (pierwszy post)
Witam...

Konto usunięte
Konto usunięte: Zakładasz własną partie plityczną.. - Nadaj nazwe - Przygotuj program partii - Przygotuj liste kandydatów twojej partii do sejmu i senatu - Przygotuj plan działania twojej partii- Zaprojektuj plakat lun ulotke wyborczą


Tak brzmi moja praca domowa z WOS'a
Nigdy czegoś takiego nie robiłam i chciałabym prosić Was o jakieś wskazówki jak to zobic...
I oczyiście nie proszę Was żebyście mi całe zrobili :nie:.. Tylko pomogli, bo nie wiem jak sie do tego zabrać :tak:

Mam nadzieję że ktoś się znajdzie i mi pomoże...

Żegnam :bye: *-;
AroundMyLife
AroundMyLife
  18 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: WOS'a

jak już to WOS-u,naucz się pisać...
GiwMiSomFisz
GiwMiSomFisz
  18 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: jak już to WOS-u,naucz się pisać...

Okei :tak:
dziewczyna4169
dziewczyna4169
  18 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko pomogli, bo nie wiem jak sie do tego zabrać

hm.. nie wiedzę w tym nic trudnego.. :woot:
może znajdź jakąś partię, przeczytaj i na jej przykładzie
napisz swoją ;]
GiwMiSomFisz
GiwMiSomFisz
  18 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: hm.. nie wiedzę w tym nic trudnego.. może znajdź jakąś partię, przeczytaj i na jej przykładzie napisz swoją ;]

No, tylko kurde,no nie wiem jak sie zabrac do tego :and:..
no poszukam, może coś znajde : >
MisiaV
MisiaV
  18 października 2008

był juz taki temat tu na forum. poszukaj go

baskas4
baskas4
  18 października 2008

Treśc zadania trudna nie jest, ba, jest nawet w języku polskim, więc nie wiem w czym problem?

anisia130
anisia130
  18 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak brzmi moja praca domowa z WOS'a Nigdy czegoś takiego nie robiłam i chciałabym prosić Was o jakieś wskazówki jak to zobic... I oczyiście nie proszę Was żebyście mi całe zrobili .. Tylko pomogli, bo nie wiem jak sie do tego zabrać Mam nadzieję że ktoś się znajdzie i mi pomoże... Żegnam *-;

Widzę,że przerabiamy to samo na wosie,dzisiaj to miałam,ale my mamy 'lajtowo' na wosie. I to bardzo.
Trudne to nie jest, wybierasz jakąś nazwę.
Myślę,że google także dużo tutaj zadziałają.
Kondzioo027
Kondzioo027
  18 października 2008

Weź załóż partię MŁODZIEżOWCY :lol2: i napisz że mają prawo siedzieć 24/24h przed kompem maja prawo do darmowego internetu i ine musza chodzic do szkoly a jak przyjda to nauczyciele im placa ;)

wiatrwewlosach91
wiatrwewlosach91
  19 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Weź załóż partię MŁODZIEżOWCY i napisz że mają prawo siedzieć 24/24h przed kompem maja prawo do darmowego internetu i ine musza chodzic do szkoly a jak przyjda to nauczyciele im placa ;)


nad wyraz kreatywne ;D
thomas893
thomas893
  19 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: - Nadaj nazwe

Partia Skorumpowanych Matołków Którzy To Chcą Rozwalić Ten Kraj Do Reszty i Zrujnować Jego Też Wcześniej :lol2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.