88SweetCandy88
88SweetCandy88
  16 października 2008 (pierwszy post)

Witam wszystkich,
szukam osoby, która miałaby chwilkę oraz która w sposób dość dobry zna język angielski i ma duże chęci do przetłumaczenia mi pewnego tekstu.
Byłabym bardzo wdzięczna.

Oto ten tekst.

Niektóre gry pomagają nam rozwijać nasz umysł i wyobraźnię. Nie pokonamy kolejnego etapu bez wysilenia naszych szarych komórek. W obecnych czasach gry wymagają od gracza co raz to większej zdolności logicznego myślenia. Gry komputerowe stanowią również dobry sposób spędzenia wolnego czasu. Pada deszcz, a na dworze jest zimno. W takiej sytuacji możemy się zając, a zarazem zrelaksować grą. Jest to oczywiście relaks do czasu, gdy potrafimy ograniczać czas spędzany przed monitorem.

Z kolei brutalność występująca w grach ma bardzo negatywne znaczenie. Agresja bohaterów gry, przenosi się do realnego życia. Sądzimy że skoro fikcyjna postać coś może to my również. Niestety bardzo często te omylne wnioski doprowadzają do bijatyk, a nawet śmierci.

Uważam, że gry komputerowe bardziej podobają się oraz interesują mężczyzn i chłopców, są oni z reguły bardziej zainteresowani technologią i komputerami, dlatego takie gry na pewno bardziej ich interesują niż kobiety i dziewczyny.
Z tego powodu na pewno producenci gier naciskają bardziej na produkcję męskich gier. Różnego rodzaju bijatyk, gier sportowych, wyścigowych, związanych z samochodami, samolotami, pociągami.

dentka91
dentka91
  16 października 2008

Napisz ten tekst po angielsku, mozemy poprawic ewentualne błedy. ;-)

pszemeka
pszemeka
  16 października 2008

Some games help us develop our intellect and imagination. Do not defeated the next stage without wysilenia our gray cells. Today, the games require the player at once to the greater ability of logical thinking. Computer games are also a good way to spend leisure time.It's raining, and it's cold outside. In such a situation can be addressed, and at the same time relax the game. This is obviously time to relax, when we limit the time your monitor.

The brutality that occurs in the game has a very negative meaning.Aggression heroes of the game, moves to real life. We believe that if a fictional character is something we can too. Unfortunately, very often these findings lead to omylne scrimmage, and even death.

I think that more like computer games and interestedmen and boys, they are generally more interested in technology and computers, because such games certainly more interest than women and girls.
Because of this, certainly push more game manufacturers for the production of men's games. Various types of scrimmage,sports games, racing-related cars, airplanes, trains.

Proszę :)

ZgadujKimJestem
ZgadujKimJestem
  16 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Do not defeated the next stage without wysilenia our gray cells.


:lol2: :lol2: nieźle, nieźle xD
pszemeka
pszemeka
  16 października 2008

przetłumacz lepiej !

SkazanaNaBana
Posty: 6330 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
SkazanaNaBana
  16 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Do not defeated the next stage without wysilenia our gray cells.

ja bym za to wstawiła po prostu użycie
Do not defeated the next stage without using our gray cells.

Konto usunięte
Konto usunięte: Unfortunately, very often these findings lead to omylne scrimmage, and even death.

scrimmage - tego słówka nie ma w słowniku nawet :woot:
Konto usunięte
Konto usunięte: bijatyka brawl , fight ; bijatyka na pięści a fist fight

a omylne to fallible
madzia88m
madzia88m
  16 października 2008

domyslam sie ze mialas za zadanie napisanie po ang rozprawki. wysililas sie na tyle by napisac ja po polsku... a teraz szukasz jelenia ktory ci to przetlumaczy. otoz tutaj moglabys poprosic o sprawdzenie czy napisalas ja po ang dobrze lub poprosic o pomoc w doborze slownictwa konstrukcji rozprwaki itp. sa tacy ktorzy wklejaja to co maja napisac do translatora i udaja ze sami to napisali a prosza tu o pomoc w sprawdzeniu bledow bo jak wiadomo translator je robi. w takiej sytuacji gdy ty chcesz by ktos odrobil za ciebie lekcje a nie pomogl w nich ja mowie NIE

88SweetCandy88
88SweetCandy88
  16 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: domyslam sie ze mialas za zadanie napisanie po ang rozprawki.

źle się domyślasz :)

Konto usunięte
Konto usunięte: a teraz szukasz jelenia

raczej kogoś, kto zna dobrze angielski ;) i dla kogo to jest zadanie na 5 min.

Konto usunięte
Konto usunięte: w takiej sytuacji gdy ty chcesz by ktos odrobil za ciebie lekcje a nie pomogl w nich ja mowie NIE

szkołę skończyłam dawno temu, więc nie odrabiam już lekcji :)
kolcia570
kolcia570
  17 października 2008

poco ten angielski

Kondzioo027
Kondzioo027
  18 października 2008

angielski jest potrzebny

Bdydal
Bdydal
  19 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam wszystkich, szukam osoby, która miałaby chwilkę oraz która w sposób dość dobry zna język angielski i ma duże chęci do przetłumaczenia mi pewnego tekstu. Byłabym bardzo wdzięczna. Oto ten tekst. Niektóre gry pomagają nam rozwijać nasz umysł i wyobraźnię. Nie pokonamy kolejnego etapu bez wysilenia naszych szarych komórek. W obecnych czasach gry wymagają od gracza co raz to większej zdolności logicznego myślenia. Gry komputerowe stanowią również dobry sposób spędzenia wolnego czasu. Pada deszcz, a na dworze jest zimno. W takiej sytuacji możemy się zając, a zarazem zrelaksować grą. Jest to oczywiście relaks do czasu, gdy potrafimy ograniczać czas spędzany przed monitorem. Z kolei brutalność występująca w grach ma bardzo negatywne znaczenie. Agresja bohaterów gry, przenosi się do realnego życia. Sądzimy że skoro fikcyjna postać coś może to my również. Niestety bardzo często te omylne wnioski doprowadzają do bijatyk, a nawet śmierci. Uważam, że gry komputerowe bardziej podobają się oraz interesują mężczyzn i chłopców, są oni z reguły bardziej zainteresowani technologią i komputerami, dlatego takie gry na pewno bardziej ich interesują niż kobiety i dziewczyny. Z tego powodu na pewno producenci gier naciskają bardziej na produkcję męskich gier. Różnego rodzaju bijatyk, gier sportowych, wyścigowych, związanych z samochodami, samolotami, pociągami.

nie chce mi sie. przetlumacz, a my mozemy poprawic ewentualne bledy
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.