lubiejegooczy
lubiejegooczy
  15 października 2008 (pierwszy post)

jak skutecznie uczyć się historii ?

bo ja czytam i czytam podręcznik, a i tak nic nie wiem z tego albo za chwilę nie pamiętam ;/

lubiejegooczy
lubiejegooczy
  15 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: schować zeszyc pod poduszkę

czemu pod poduszkę ? xDD
BlueBerry85
BlueBerry85
  15 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: czemu pod poduszkę ? xDD

Nie wiem ^^

a po pierwsze by coś umiem trzeba na lekcji uważać ;p
lubiejegooczy
lubiejegooczy
  15 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a po pierwsze by coś umiem trzeba na lekcji uważać ;p

to wiem, uważam .. ale to mało daje.
dentka91
dentka91
  15 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Pisać ściągi

Trenowałam całe gimnazjum ściaganie, teraz jestem najlepsza.:rotfl:
dentka91
dentka91
  15 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a po pierwsze by coś umiem trzeba na lekcji uważać ;p

U mnie lekcja historii wygląda w ten sposob, ze nauczycielka dyktuje nam punkty z ksiązki do opracowania. My pracujemy na lekcji, ona w tym czasie na tablicy wypisze miliony pojęc nazwisk i dat. Po czym informuje nas, ze na następnej lekcji mamy być przygotowani do dyskusji na ten temat.
Dziś tak było, cała klasa zgłosiła nieprzygotowanie.
:rotfl:
BlueBerry85
BlueBerry85
  15 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: to wiem, uważam .. ale to mało daje.

No to w domu pisz ściągi

Konto usunięte
Konto usunięte: Trenowałam całe gimnazjum ściaganie, teraz jestem najlepsza.

Ja maiałam w gim takiego typa od histy że nawet jak bym miała podręcznik naławce to by nie zauważył ^^ więc nie musiałam szczególnie trenować
BlueBerry85
BlueBerry85
  15 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: U mnie lekcja historii wygląda w ten sposob, ze nauczycielka dyktuje nam punkty z ksiązki do opracowania. My pracujemy na lekcji, ona w tym czasie na tablicy wypisze miliony pojęc nazwisk i dat. Po czym informuje nas, ze na następnej lekcji mamy być przygotowani do dyskusji na ten temat. Dziś tak było, cała klasa zgłosiła nieprzygotowanie.

a wiesz jak u mnie w gim było?
Poczatek lekcji -> obecność-> do odpowiedzi nr X
odpowiedz wygladała tak: jeden temat który praktycznie omówił nauczyciel a ty musaiłas przytakiwać i mówić tak tak i czasem go wyprzedzać w mówieniu
tak mijało 25 minut
reszta? zapisane tematu punktow on coś gadał w my... no my też ;p O! :D

teraz mam fajną Sorkę to uważam trochę na lakcji ^^ fajnie babka opowiada
dentka91
dentka91
  15 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja maiałam w gim takiego typa od histy że nawet jak bym miała podręcznik naławce to by nie zauważył ^^ więc nie musiałam szczególnie trenować

U mnie dyktował dużo, ale mnie lubiał. Wiedział, ze nic nie umiem i ze cały czas sciagam. Kiedys na kartkowce siadłam w pierwszej ławce, powiedziałam ze bede uczciwa i oddam mu sciąge.
A drugą taka samą miałam w kieszeni.:ziober2:
lubiejegooczy
lubiejegooczy
  15 października 2008

u mnie to polega na tym, że notatka jest w punktach, maksymalnie 5 ich jest, na lekcji coś powie, ale tak nie jasno no a umieć trzeba ;/

BlueBerry85
BlueBerry85
  15 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte:

moj to chyba nie czytał moich prac bo zazwyczaj 4 były ^^

najlepiej mój kolega zrobiła tylko ze na fizyce kartkówka jakies pytanie odp:" Mam na imie tak i tak i uj mnie obchodzi ta yeb*na fizyka"
ocena ? 5 xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
dentka91
dentka91
  15 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: teraz mam fajną Sorkę to uważam trochę na lakcji ^^ fajnie babka opowiada

U mnie własnie nie potrafi zaciekawić lekcją. Co z tego, ze pogada sama do siebie, jak ani ona ani uczniowe nic z tych lekcji nie wyciagną. Nie raz sie zawiesza,[ nie wiem moze od natłoku wiedzy.:ninja: ] I potrafi do konca lekcji przesiedziec i patrzec sie w jeden punkt.
BlueBerry85
BlueBerry85
  15 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie to polega na tym, że notatka jest w punktach, maksymalnie 5 ich jest, na lekcji coś powie, ale tak nie jasno no a umieć trzeba ;/

no to trzeba wałkować podręcznik./...
dentka91
dentka91
  15 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: najlepiej mój kolega zrobiła tylko ze na fizyce kartkówka jakies pytanie odp:" Mam na imie tak i tak i uj mnie obchodzi ta yeb*na fizyka" ocena ? 5 xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

:lol:

Mi zmienili w tym roku babke od fizy, nie jest ciezko u niej dobrą ocene zdobyć. A dobrze, bo na swiadectwo maturalne w tym roku fizyka mi odchodzi. :D
lubiejegooczy
lubiejegooczy
  15 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: no to trzeba wałkować podręcznik./...

.. który jest strasznie nudny, jakby nie mógł być bardziej konkretny i na temat.
anulek9005
anulek9005
  15 października 2008

nio ja też nie lubie historii a jak sie uczyć hmm poczytac troszke zawsze sie cos zapamięta prawda?? hm

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.